Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet egy olyan kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy olyan kapcsolat, ahol a felek, szinte semmiben sem hasonlítanak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sem a zenei ízlés, sem a hobbijaink nem közösek. Míg ő a spontán dolgokat szereti, addig én szeretem előre megtervezni a dolgokat az életben. Én inkább befelé forduló vagyok, el vagyok egyedül is, ha kell, addig ő inkább a porgősebb, rohanósabb típus. Meg még sorolhatnám az ellentéteket. Volt már valaki ilyen kapcsolatban?
2018. febr. 4. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Jövőről mik a terveitek? Hogy látjátok a kapcsolatokat? Szerintetek milyen egy működő párkapcsolat? stb. stb.

Ha gondolkodásban megegyeztek és szeretitek egymást, akkor szerintem az ellentétek csak színesítik. Lehet időközben megkedvelitek egymás hobbiját, bevonódsz te is a társasági életbe, akármi lehet.

2018. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök sem akarja elnyomni a másikat működhet, de mivel én is befelé forduló típus vagyok, azt tapasztaltam, hogy a pörgős emberek gyakran megpróbálják ezt megváltoztatni. Nekik hihetetlennek hangzik, hogy valaki egyedül is jól tudja magát érezni, és van, hogy egyszerűen túl unalmasnak gondolnak. Ha ilyen kapcsolatot szeretnél, kezdetnek kell hozzá egy jó nagy adag bizalom és önbizalom , hogy ne akard visszafogni a másikat, mert az ilyen emberek azt nem bírják. Ellenkező esetben a legrosszabb tud lenni egy ilyen páros, tele féltékenységgel, vitával, hazudozással, hűtlenséggel...
2018. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami közös pontnak akkor is kell lennie. Ami összekovácsolta őket.
2018. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A közös lakáshitel majd összekovácsolja őket :D
2018. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy darabig mukodik... De az ido mulasaval mar nem igazan, sok vita alakul ki az elentetek miatt.. foleg ha elmulik a "langolas"
2018. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az érdeklődési körökkel nem lenne baj. Sok ember mondja, hogy ellentétek kiegészítik egymást, de ne legyenek illúzióink. Vannak dolgok, amik csak hiányoznak a másikból és más van helyettük (én pl tökjól meglennék egy művészeti beállítottságúval, vagy egy rockerrel úgy, hogy EDM-et hallgatok és előbb rakok össze bármilyen kütyüt, minthogy énekeljek vagy verset írjak) és vannak azok az ellentétek, amiktől a másikat elkívánnád a halálba, már elnézést. Pl ha valaki ilyen extravertált partybolond, aki nem marad el a seggén, az engem rohadtul nem fog kiegészíteni, csak lefárasztani. Meg az sem, ha én tervező vagyok, ő meg él a nagy semmibe napról napra, annyira spontán...
2018. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mesékben és filmekben igen.
2018. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi sem hasonlítunk


Én:

- itrovertált, csendes

- művészetkedvelő

- érzelmes, lobbanékony

- világos ruhák

- musical, rock-vonal


Ő:

- extrovertált, társasági

- matekos

- hidegfejű, logikus, tervező

- sötét ruhák

- metál


De ezen kívül két éve tök jól megvagyunk, mert vannak közös pontok.

- természetszeretet

- közös filmek

- szenvedélyes szex

- egymásnak kifejezzük az érzelmeinket, kommunikatívak vagyunk

- zenében is találunk olyant, ami megfelel mindkettőnknek


28n 34 ffi

2018. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!