Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy olyan sráccal, aki-szinte biztos-hogy sosem fog szeretni?

Figyelt kérdés

én épp ilyen helyzetben vagyok :( együtt vagyunk már egy ideje,3 hete kb...és tudom,érzem hogy nem szeret,és nem is fog-nem az a típus...beszéltünk már a dologról,és mindig azt mondja hogy "nagyon kedvel"...de nekem ez nem elég,főleg nem hosszútávon (ahogyan ő tervezi a kapcsolatunkat)

ti mit tennétek ilyen helyzetben?

kort is légyszi :)


2014. febr. 25. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, mi értelme lenne? Ez csak azt bizonyítja, hogy neki nem te vagy az igazi.
2014. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem az egészben a szerelem a lényeg.
2014. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodom épp, de csak szenvedés lenne az egész, merthogy én szeretem. Valójában nincs értelme, de próbálok mondvacsinált okokat találni, hogy mégis miért fogok összejönni vele :)
2014. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, várjál csak! Ha nem szeret, akkor miért tervez hosszú távra? Mert, ha azt írnád, hogy csak ideiglenes dugótársnak kellesz, akkor természetesen azt mondanám, hogy felejtsd el, te többet érdemelsz, de azt írod, hogy kapcsolatot akar. Szóval nem értem...
2014. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 16:37 és ma 16:38...igen,az eszem nekem is ezt mondja...de mégis vele akarok lenni :/


ma 19:03 sajnálom hogy te is ilyen szituban vagy...remélem jól alakulnak a dolgaid :)


ma 19:13 na hát igen :) ez a kérdés az,ami nem egyszer fordul meg a fejemben...minek a hosszútáv,ha nincs szerelem...szóval én nem értem

2014. febr. 25. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávra kellesz neki és nem szeret akkor egyszerű a válasz. Ingyenpunci és cseléd lennél egyben
2014. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 21:15 ő az a típusú srác,akinek minden második csaj szétteszi a lábát (az olyan lányok persze,a ribik)...és én meg is mondtam neki,hogy ha velem le akar feküdni,akkor várnia kell...elfogadta

cseléd?! :D 17 éves vagyok,ő 19...így necces a cseléd dolog,nem? :)


lehetséges hogy valami hátsó szándéka van velem? :| vagy csak szórakozik? :/

2014. febr. 25. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam hány éves vagy :D Akkor simán csak azért akar valakit maga mellé , hogy legyen .


17/f és előző

2014. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

(valamelyik előző válaszoló vagyok, nem számoltam utána)

Azért ez még mindig gyanús. Azért, hogy valaki legyen mellette... Ha 30-40 éves emberről lenne szó, akin eluralkodott az örökös magány és a kapuzárási pánik egyvelege, még azt mondom, lehetséges. De egy 19 éves fiatal srác, aki ráadásul sikeres a nők körében... Ha tényleg egy kapcsolatfüggő személyről lenne szó, már rég összejött volna valamelyik kufircával, mert azt azért kizártnak tartom, hogy ne lett volna minimum 1 alkalmi lány, aki esetleg komolyabb dolgokra is vágyott volna.

Másrészt meg 3 hét iszonyú kevés idő, mint egy pár, szóval ne várj egyből szenvedélyes vallomásokat. Nézd meg magatokat 3 hónap múlva, ha még akkor is kétségeid vannak, na az már necces.

2014. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!