Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ha v. ki a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha v. ki a kapcsolat alatt ismerkedik mással az megcsalasnak számít?

Figyelt kérdés
Pl: együtt van v.kivel, de már nem érzi magát olyan jól vele, és ismerkedés céljából írogat és találkozik mással, és csak akkor mondja ki a végét a réginek amikor az újjal már szinte minden elő van készítve...

2019. máj. 22. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez elég egyértelmű....igen!!!!
2019. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, pontosan ezt hívják megcsalásnak.
2019. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ugye erre azt szoktak válaszolni, h “nem csaltalak meg, amíg együtt voltunk, vele nem volt semmi... Csak beszélgettünk néha ha össze futottunk valahol, meg néha írogattunk. De tényleg semmi nem történt... Nem feküdtünk le..”
2019. máj. 22. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nálam ez már bőven érzelmi megcsalás.
2019. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy képes lezárni normálisan egy kapcsolatot? Minden egyes nap hazudsz neki amikor odabujsz vagy szétteszed neki a lábad.
2019. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt liánozásnak hívják.

Az én szememben az "ismerkedés céljából írogatás" és főleg a találka már kimeríti a megcsalás fogalmát, mert ugyanúgy időt és energiát vonsz el a kapcsolattól és közben a párod szemébe hazudsz, mintha valóban szeretőt tartanál.

2019. máj. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a megcsalás nem ott kezdődik, hogy a kuki bekerül a punciba.

Az meg süket duma, hogy nem történt semmi, ha csak akkor lép ki, mikor biztos a másik kapcsolatában. Elvégre amíg nincs szex, nem tudhatja, hogy mennyire működik.


Onnantól megcsalás, hogy konkrétan keresi a következőt, és ebből a célból kezd ismerkedni. Az már mindegy, hogy melyik ponton dugtak először.

2019. máj. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én mélységesen lenézem az ilyen liánozó, gyenge, kapcsolatfüggő gyáva férgeket, akik képtelenek egyedül lenni, és ezt egy percig sem szégyelltem. Szakítottam már meg sima (nő-nő) barátságot is emiatt mert egy régi barátnőm ezt csinálta, nekem pedig olyan szinten nem veszi be ezt a gyomrom, hogy egy ilyen embert haverként sem tűrök meg magam körül.
2019. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!