Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít? Meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Meleg kérdés (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval en 18 f bi vagyok

Es van egy srac akivel vannak koztunk erzelmek de o azt mondta meg nem all keszen egy kapcsolatra de tovabbra is dumalunk randi szerusegekre megyunk.


De kozben ha lenne massal lehetosegem szexualisan egyutt lenni az megcsalasnak szamitanna???



2018. ápr. 29. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha tervezel az első sráccal, akkor igen. Ha meg nem tervezel vele, nem akarsz várni rá, akkor mond meg neki, és ne szédítsd.
2018. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalásnak szerintem nem számítana , másik félnek rosszul esne hiába mondta hogy nem szeretne még kapcsolatot. Lehet ha lefekudnel mással végképp nem szertne veled kapcsolatot és elveszne az ami köztetek kialakult

El kell döntened hogy azzal a sarccal akarsz lenni akivel van kőzetek valmi és kicsit türelmes leszel fele kedves odaadó meghódítod hogy kapcsolat legyen

El kell dontened hogy neked ér-e annyit a srác hogy türelmes vagy fele

2018. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mással szexuális kapcsolatban lenni, mint a párod, az igen, az megcsalás. Ezt jelenti a szó.
2018. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy 18 eves vagyok es szeretnem meg kicsit elvezni a dolgokat de kozben meg iszonyatosan szeretem
2018. ápr. 30. 02:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Es tenyleg szeretnek vele lenni de elotte szeretnem kiprobalni milyen egy novel dugni
2018. ápr. 30. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!