Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azért szakított a baratnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szakított a baratnőm, mert korai magömlésem van (? )

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
A párkapcsolat alapja a szex, ha nem működik, akkor ne csodálkozz, hogy nincs párkapcsolatod. A korai magömlést lehet kezelni, menjél szakemberhez.
2019. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Lehet. De ebből nem derül ki, ha ez volt az egyetlen probléma a kapcsolatban, akkor valószínűbb, mintha sok egyéb gond is lett volna.
2019. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ő mondta :(.… Hogy nem jó a szex, már nem élvezi.... 3 eve voltunk együtt, mindig probléma volt ezzel, de úgy látszik bedobta a törülközőt...
2019. máj. 31. 22:44
 4/17 A kérdező kommentje:
Jogos?
2019. máj. 31. 22:44
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tettél semmit 3 év alatt, hogy jobb legyen? Igen, jogos.
2019. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De tettem, és már egyre tovább birom, mint régen.Csak volt krónikus prosztata gyulladásom , meg nen sűrűn találkoztunk...
2019. máj. 31. 22:50
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Is.
2019. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, tőle kéne megkérdezni, hogy csak ez volt-e az ok. Én se lennék olyan kapcsolatban, ahol nem megy a szex.
2019. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Van egy csomó nő, akiknél nem a szex a párkapcsolat alapja. Szerintem első körben ezt tisztázd velük amikor ismerkedsz.

LEhet hogy még örülnek is neki, hogy nem kell eljátszaniuk azt, hogy mennyire élvezik és odavannak a szexért.


Ezt onnan tudom, hogy a 17 barátnőmből 15 ilyen volt. A 15 olyan volt, hogy akkor bontottak pezsgőt, ha nem is érdeklődöm utánuk szexuálisan. A napi programok oké, séta, kirándulás, vacsora, nyaralás... bármi. Csak este ne kelljen az alváson kívül mást csinálniuk.


Ha meg korán eldurransz, az meg külön öröm is lehet, mivel hamarabb véget ér az agóniájuk. Az írásom nem irónia, én ezt tapasztaltam.

2019. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha nem sűrűn találkoztatok arról is te tehetsz részben. 3 év alatt már össze is lehetett volna költözni.
2019. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!