Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek terjesszem a hírét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terjesszem a hírét?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, ő a férfi a kapcsolatban. Mindenki azt hiszi., hogy ő volt az ártatlan áldozat, én meg a hárpia, aki csak cseszegeti szerencsétlent. A valóság pedig az, hogy lebukott előttem azzal, hogy társkeresőzik mellettem, én pedig kidobtam ezért.

Most ő a szegény szerencsétlen, akit vígasztalni kell. Azt mondta rólam, hogy tűrhetetlenül viselkedtem.


Szerintetek elmondjam az igazat a barátainak és a családjának vagy feleslegesen bizonygatnám az igazam?


2019. jún. 1. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kürtöld szét. Ez igazságtalan, én is berágnék. Aztán, ha kiadtad a dühödet, próbáld meg elengedni
2019. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csalàdjànak, barátainak fölösleges, ők úgy is őt fogják védeni.
2019. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítani valahogy nem tudod? Mert ha igen, azt hitelesebb lenne szétküleni, hadd lássa mindenki...
2019. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz, mondjuk nem értem, hogy az ilyentől miért nem fordulnak el. Nem értem, hogy mit kell egy patkányon védeni, meg barátkozni velem. Én ilyen havert kukáznék, mert velem szemben is lenne ilyen megnyilvánnulása, pl. lehúz pénzzel vagy hazudozik, stb. Az ilyen mindenkivel gerinctelen.
2019. jún. 1. 17:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp, nem jó alaptalanul szenvedni
2019. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos, hacsak nem nézem újra vissza az előzményeit. Mondjuk úgy bukott le, szóval azóta törölhette a nyomokat. Ezt elszúrtam.
2019. jún. 1. 17:53
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezt hogyan tudnám másokhoz eljuttatni? Facebookon üzenetekkel zaklatni olyan béna lenne másokat.
2019. jún. 1. 17:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Azzal számolj hogy egy ilyen húzással,sokan ellened fordulhatnak.Nem biztos hogy megéri.
2019. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Így már te is azonosulsz a szintjével és tökéletes lesz az óvodai összecsapás hangulata a két csak testileg "felnőtt" ember között.


Szerintem engedd el, emelkedj felül. Az zavarná a legjobban. A barátaid úgyis neked hisznek. Aki meg nem az amúgy is "leradírozandó" az ismerősök közül.

2019. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja ezzel egyidőben azt is terjesztés, hogy téged az ilyen patkányok érdekelnek, így szívességet teszel mindazoknak, akik ezt kerülnék.

32/f

2019. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!