Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nők vagy a Férfiak kezelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők vagy a Férfiak kezelik rosszabbul a szakítást? Mi motivál egy Nőt abban, hogy az Ex rossz hírét keltse?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben több barátnőm is volt akikkel egy helyre járunk szórakozni, táncolni. Előre leszögezem, hogy semelyiket sem csaltam meg, nem csaptam be, nem károsítottam meg. Minden barátnőmmel legalább 3 hónapot voltunk együtt, kipróbáltuk egymást.

Szóval az utolsó 2 barátnőm el kezdte a rossz híremet kelteni a társaságban, amit nem nagyon értek. Max annyi történt velük, hogy ez egojuknak ártottam, mert mindkét leányzóval én szakítottam. Most van egy új kapcsolatom, még csak alakuló félben, de a leányzó már közölte, hogy hallott Rólam ezt-azt, és számára ez intő jel. Nem érdekelne a dolog különösebben, de a fele nem igaz amit terjesztenek.



2016. márc. 25. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Az a fél viseli rosszabbul a szakítást, akivel szakítottak. Vagy azért, mert nála még nem csengett le a dolog, vagy azért, mert sérti a nárcizmusát. Az már intelligencia kérdése, hogy bosszúhadjáratot indít-e a szakító féllel szemben, vagy elkönyveli veszteségként, és továbblép. Gyanítom, hogy nem a legintelligensebb, vagy nem a legérettebb érzelmi életű lányok köréből kerültek ki az eddigi barátnőid, esetleg te szakítottál velük olyan módon, hogy ezt indította be náluk.
2016. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!