Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert jonnek ram random...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jonnek ram random sirasok miatta? Hogy lepjek tovabb?

Figyelt kérdés
2evig voltunk egyutt baratommal, aprilis elejen szakitottunk 2hetig nagyon rossz volt vegig sirtam...majd jobb lett baratok elvettek a figyelmem, viszont par napja random ram jon a siras miatta es a hiany erzet. Igaz hogy joban vagyunk baratok maradtunk, egy tarsasagba jarunk ugy hogy jobb is igy, sose akarom teljesen elvesziteni. Nem tudom mit kene tennem ezzel az erzessel....megprobalni ujra lehet nem lenne helyes, nem tudom hogy megtudnank javitani mindazt ami elromlott...eddig tenyleg jol megvoltam a baratsagunkkal de most csak sirnek egesz nap...

2019. jún. 8. 10:16
 1/1 anonim válasza:

Az a kérdés hogy mi hiányzik ebben a személyben. Ha csak azt érzed hogy magányos vagy, mert este egyedül fekszel le, reggel pedig egyedül kelsz, ez időszakos, elfog múlni. Ezeket szinte minden fiútól megkaphatod.

Ha viszont azért hiányzik mert a tapasztaltaidból tudod, hogy ő többet adott mint az eddigi barátaid, érdemes elgondolkozni az újra kezdéssel. Gondolj végig pár dolgot. Miért ért véget a kapcsolat? Ha barátok maradtatok valószínűleg egyikőtökben sem lehet túl nagy szálka. Közös volt a jövőtök? Ha az exed tartósan külföldön élne, te pedig nem, értelemszerűen az nem közös jövő. Ha viszont mind a ketten Zugló kertvárosi övében akartok családot alapítani az egy nagyon erős mozgató rugó. Közös hobbik, közös társaság? Szexuális élet? Családdal való kapcsolat? Rengeteg apróság van ami befolyásalja hogy 2 ember élete hosszútávon mennyire lesz bökkenőmentes. Ezer évig lehetne sorolni. Ha csak egy-két területen van probléma, az biztos, hogy javítható. Tökéletes senkivel nem lesz, szerelmes senkibe nem leszel örökké. Gondolkozz, és ne húzd nagyon az időd. Látszólag megvisel a barátságotok, ha úgy döntesz, nem szeretnéd újra kezdeni vele, szakítsd meg legalább egy időre a kapcsolatot vele. Őszintén mondd el neki, hogy neked nehéz így túllépni, és pár hónapig függesszétek fel a kapcsolatot egymással. Egy idő után biztos hogy túl leszel a dolgon, és ha mint ember fontos számodra, utána lehettek barátok. A lényeg hogy mindkét esetben beszélj vele, őszintén. Én szurkolok neked, hogy a legjobb döntést hozd a te szempontodból. :) Majd írj mi lett a vége, és kitartást.

2019. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!