Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » FRISSÍTVE A barátnőm szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FRISSÍTVE A barátnőm szakított velem egy hónapja, de most újra össze akar jönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

"Több dolog volt, nem állt még készen a kapcsolatra (egy 2 éves kapcsolatból jött ki) és a barátai is azt mondták neki, hogy találna nálam jobbat. Én akkor összetörtem, de szép lassan elfogadtam, ma reggel felhívott, hogy nagyon sajnálja a dolgot, megbánta, hogy így alakult az egész, hogy hallgatott a külső benyomásra, mert most hogy átgondolta egyedül az egészet rájött, hogy mit is érez pontosan és hogy milyen hülye volt, hogy ezeket mások miatt elnyomta.

Bevallom, feltörtek az érzelmek bennem reggel mikor beszéltünk."


Mi egy hónapot voltunk együtt, egy hónapja szakítottunk.

Ma beszéltem vele, mint kiderült, ő volt egy sráccal 3x randizni, sőt nála is aludt egyszer. Ha minden igaz, csóknál több nem történt.


És elvileg ez is hozzájárult, hogy rájött mennyire hülyeséget csinált és hogy mennyire szeret engem, stb stb.


Az a baj, hogy valami "igéz" hozzá, akarom a társaságát, viszont ezek után nem tudom, hogy fogom tudni megoldani a bizalmat. Jelenleg 120km-re lakunk egymástól, így minden nap nem fogjuk tudni látni egymást, sőt jó ha heti 1-2 napot. Ezek után úgy érzem, hogy sokkal több (talán már zavaróan több) információ kellene az életéről, hogy meglegyen a bizalom.


Ti mit tennétek?



2019. jún. 10. 17:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő 2 évig volt kapcsolatban előttem, de az utolsó fél évben mi már napi szinten órákat beszéltünk. Tudtam, hogy korai volt amikor össze jöttünk, viszont azért megbántott ezzel és úgy érzi mostanra "ért" be a gondolkodásmódja.
2019. jún. 10. 17:28
 2/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Dehogy szeret. Nála most a ha ló nincs, jó a szamár is állapot áll fenn. Jellemző. Én biztos elküldeném a francba a helyedben.
2019. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza. Keress nála jobbat, aki önmagadért szeret, és pontosan ugyanannyit ad neked vissza, mint amennyit tőled kap.
2019. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert, ha aláfeküdt volna a másik srácnak biztos elmondja neked. Valószínű, hogy az hajtotta el, most meg jó lennél te is. Nekem nem kéne, a táv meg hab a tortán. De te döntöd el.
2019. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Megmondod neki, hogy egy térdelős cumi a beugró minimum.

32/f

2019. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most megijedt, hogy egyedül maradt, 2 hétig minden szép lesz, azt mivel messze vagy, keres egy gyógyszeretőt


30n

2019. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már hentergett mással is, nagy kegyesen újra jöhetsz te. Én ezt elég megalázónak érezném.
2019. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Kezdjetek egy közös életet! Ne hallgass a pesszimistákra, tudom milyen a lánynak, hidd el megéri új életet kezdeni vele, csak az mondjon mást, aki volt hasonló helyzetben, aki átélte már a korábbinak az elengedését, ami már nem szerelemről szól, de nyomaszt valamilyen szinten. Te mit szólnál ha téged egyik napról a másikra lezárnának? Legalább ez a lány tud érezni!
2019. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem jött össze a pasi, te vagy a tartalék.

Persze, két felnőtt ember együtt alszik és nincs semmi. Hány éves vagy? 5?

2019. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!