Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem egy hónapja, de most újra össze akar jönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több dolog volt, nem állt még készen a kapcsolatra (egy 2 éves kapcsolatból jött ki) és a barátai is azt mondták neki, hogy találna nálam jobbat. Én akkor összetörtem, de szép lassan elfogadtam, ma reggel felhívott, hogy nagyon sajnálja a dolgot, megbánta, hogy így alakult az egész, hogy hallgatott a külső benyomásra, mert most hogy átgondolta egyedül az egészet rájött, hogy mit is érez pontosan és hogy milyen hülye volt, hogy ezeket mások miatt elnyomta.

Bevallom, feltörtek az érzelmek bennem reggel mikor beszéltünk.

Ti mit tennétek a helyemben?



2019. jún. 9. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Adnék neki egy esélyt. Mindenki hibázhat, de ne hagyd, hogy még egyszer eljátssza ezt veled.
2019. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy második esélyt kaphat de többet ne adj neki!
2019. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

A lecsó sem jó újramelegítve.


Lehet csak nem jött össze a számítása, lehet tényleg megbánta.. Te ismered melyik a valószínűbb.


Én biztos nem mennék bele,de! Mivel én nem te vagyok, tégy ami neked jó.

2019. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Amint jön egy újabb jobb parti, újra dobni fog, ha pedig nem jön be az új pali, újra visszakéreckedik hozzád, a tartalékhoz... ezen gondolkozz el
2019. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miután a kétéves kapcsolatából kijött, mennyi ideig voltatok együtt, amíg tőled elment? Szerintem csak ugródeszkának akar használni, mondván "Ha nincs ló, jó a szamár is."

Azért viszont csatlakozom azokhoz, akik azt tanácsolják, hogy fogadd el az ajánlatát, de ne ess kétségbe ha elhagy.

F.

2019. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és esélyt adnék magatoknak, nem neki, magatoknak. Egy nőnek nagyon sok összetevős a lelke, a múlt mikor belelóg a mába, nem jelenti azt, hogy nem téged szeret, ez egy állapot, melyhez türelem, megértés és sok szeretet kell. Most bizonyíthatod ha van szeretet, ki sem kell mondani, csak tenni, amit a szíved diktál. Szóval tedd, fogadd szeresd és támogasd, mert most bajban van, ahogy Te is leszel az életek során :) párszor.
2019. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!