Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történhetett az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett az exemmel?

Figyelt kérdés
9 honapot voltunk egyutt a baratnommel. Az utolso 2 honapban sokat veszekedtunk, es egyszer ugy dontott hogy szakitani szeretne. En mondta h probaljuk meg folytatni, vagy szuneteljunk egyet elotte, de o elhatarozta hogy veget akar vetni ennek. Azota nem is talalkoztunk, nem is all szoba velem, ha talalkozunk is csak koszon mint egy ismeros. Pedig 2 hete meg nem akart elvesziteni es nagyon szeretett. Hogyan szakadhatott meg ez ilyen hamar? Ismeroseim miutan szakitottak azutan is meg beszelgettek egy kicsit, vagy talalkoztak, nem szakitottak meg minden kapcsolatot. Nem ertem. 22/F, ex baratnom 20
2019. jún. 11. 22:01
 1/5 anonim válasza:
87%
Szerintem nem szeretett. Ennyi az egész. Engedd el. Hiszen nem is haraggal váltatok szét akkor miért lenne másért ilyen? Nem szeret. Nem is szeretett.
2019. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%
Bocsi most látom sokat veszekedtetek. Azt te tudod min. Sajnos sok esetben tönkre teszi a kapcsolatokat féltékenység meg örökös vita. Ezt te tudod nálatok hogy volt
2019. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze volt itt a vegen feltekenysegtol elkezdve minden. En azt nem ertem hogy miert akart egyszerre hirtelen minden kapcsolatot megszakitani, es miert nem fokozatosan vegezni
2019. jún. 11. 22:37
 4/5 anonim válasza:
50%
Mert már rád unt ez az igaz. Saját tapasztalatból tudom. Nem szeret és még arra se méltatott hogy próbáljátok megbeszélni idöt adni mkndennek. De ha nem szeret akkor annak is mi értelme lett volna?
2019. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapnyi veszekedés alatt ki lehet szeretni annyira a másikból, hogy cseverészni se akarjon az ember. Lépj tovább.
2019. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!