Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam és megváltozott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam és megváltozott. Most vissza akar kapni. Miért?

Figyelt kérdés

Három éves kapcsolatom ért véget majdnem egy hónapja. Az oka az volt, hogy a barátom teljesen magába fordult. Minden nap együtt aludtunk, de állandóan a tv volt a program. Sosem mentünk sehova, többször megjegyeztem neki nem kapcsolat hogy állandóan a tvt bámuljuk..mert neki nem volt kedve, de én alkalmazkodjak hozzá. Meguntam . Bulizni sem ment el két éve sehova, mert ő nem szeret. Se vízpartra, mert ő nem szeret úszni....röviden beleuntam az állandó semmit csinálásba.


Mióta nem vagyunk együtt azóta kimozdult otthonról és újra bulizni jár , olyan bulikban találkozom vele amit mikor velem volt még szidott hogy milyen szar. Aztán a minap a Balatonról posztolt, pedig elvileg utálja a Balcsit.


És az napokban találkozni akar velem. Nem értem. ...szerintetek? Én 21, ő 27...


2019. jún. 12. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Összejössz vele és ugyanolyan lesz mint régen volt. 100%
2019. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sohasem korlátoztam. Annyit találkozik a barátaival amennyit akar, nélkülem is , nem szoktam problémázni meg féltékenykedni, de jól esne ha közösen is csinálnánk programokat . De lecsengett az első év, a virágok, a csokik, a szex , a kirándulás és teljesen megváltozott.

Most hogy nem vagyunk együtt nem értem hogy miért ment el oda, ahová velem is mehetett volna. Ha a barátaival akart menni egy szavába került. Lehet kalandozni akart ...csak nem jött össze. :/ Pedig szexben is mindent megadtam neki.

2019. jún. 12. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottál és megváltozott... :D :D :D


Ó, hát hogyne. Bekakilt hogy egyedül maradt. Ennyi a megváltozás.

2019. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Klau97hun ***** válasza:
83%
Egy hónap után megváltozott(kétlem)? Hm xd vagy talán csak veled nem akart menni sehova,tipikusan bele untam a kapcsolatunkba hozzá állás
2019. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az exem ugyan ezt csinálta. Nála ilyen "csak azért sem" dolog volt, hogy nehogy már nekem legyen igazam vagy én jobban tudjam, hogyan kell élni. Inkább szenvedett, mint hogy beismerje, hogy igen, én látom jól tényleg ki kéne mozdulnia. Voltak amúgy más problémái is, igazából csak úszott az árral és sajnáltatta magát. Én meg ugye próbáltam segíteni, kirángatni ebből, szép helyekre elvinni de nem akarta elfogadni, hogy jobban látom a helyzetét mint ő.

Szóval nála csak egy gyerekes hiszti volt az egész meg erőfitoktatás, hogy már pedig nincs igazam. Ahogy szakítottunk ő is egyből rájött, hogy hú neki az élet arról szól, hogy sok helyre eljusson meg az milyen jó lesz neki. Érdekes módon amíg együtt voltunk csak azért sem volt hajlandó így élni.

2019. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!