Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megváltozott nagyon. Flegma, nem érdekli semmi, ha lemegyünk haza akar menni hamar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elviselhetetlen itthon is. Csak fekszik, mindig panaszkodik, és azt panaszolja, hogy fáj valamije. Egyszer a nyaka, egyszer a keze, de soha nincs olyan, hogy ne lenne gond. Kivizsgáláson volt nem rég, elkísértem, a diagnózisa, depresszió lett és szorongás. Semmi szervi baja nincs szerencsére. Szexuális igénye minimális, ha én nem mondanám eszébe se jutna velem szexelni. Régen volt minden, orál, anál is néha, de ilyenekről szó sincs már, sőt a szex előtt is sír mindig, és mindenért sír. 1 éve együtt élünk ebből 8 hónapot a szüleimmel 4 hónapja már ketten albérletben. 2 hónapja egyszerűen elviselni nem tudom gondoltam kiteszem menjen vissza az anyjához, de nem megy sőt múltkor mikor ezt mondtam pofon vágott... nem takarít nem főz, áll a kosz nekem erőm nincs, meló mellett nehéz, ő suliba jár még, arra hagyatkozik, és azért nincs ereje...

mit gondoltok? mit csináljak? már nem bírom... ez így nem normális szerintem, gondolkoztam a szakításon, de ha felhozom a témát sír és hisztizik...


23/F


2012. ápr. 28. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiégett kapcsolat => szakítás, elölről kezdeni valakivel, akivel lehet is kezdeni valamit.
2012. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Szerintem ilyen szinten már muszáj pszichológushoz vinni. Ha meg nem akar menni, akkor szakíts vele.

Vagy önszántából akar tenni valamit azért, hogy helyrehozza magát és a kapcsolatotokat, vagy pedig maradjon egyedül a bajaival, ha a nem akar küzdeni ellenük.

2012. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Uh kerüld a depressziós hajlamú nőket, mert majd jön a fenyegetőzés(ami gusztustalan és undorító viselkedés!).


Ha szereted még, próbálj vele még egyszer utoljára őszintén elbeszélgetni, hogy segíteni szeretnél neki és hogy jobb legyen a kapcsolat, de ha már a szakításon gondolkodsz akkor jobb ha most szakítasz vele, még mielőtt még több idő elmegy az életedből feleslegesen!

2012. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos leülsz és beszélsz vele, hogy legyen normális mert ez neked így nem jó. Ha erre is hiszitizik meg üt stb akkor dobjad és ne érdekeljen.. fiatal felnőttek vagytok szóval ebből már meg kellett volna jönni. Ha egy kapcsolat megbeszélés után se megy akkor felesleges erőltetni.


Legyél férfi :D De ne lágyuljon meg a szived...

2012. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a tisztaság csak a nőknek fontos egy Férfi megél bármilyen mocsokban, mert nem finnyáskodik, túlél mint Bear Grills!

Amúgy passz.

F18

2012. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!