Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom elengedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elengedni az exem, és hogyan léphetek tovább?

Figyelt kérdés

Pár hete szakítottunk, és jöttem rá, ismerkedik lányokkal. Több év után, nagyon hirtelen jött ez, mint valami kés szúrás.

Ő nagyon jól érzi magát, el van, ismerkedik, már a kapcsolat vége felé is éreztem, már nem szeret, és csak teher vagyok neki :(


Hetek óta alig eszem, napi 1x jó ha tudok valamit enni, aludni, alvássegítőkkel tudok. Tudjátok, van ez a gyomorideg-gyomorgörcs, ez van nekem, hetek óta...Reggelente megy a hasam, hányinegerm van....Már nem bírom!!!!!!


El akarom engedni, el akarom felejteni, nagyon fáj....de sajnos nekem is muszáj tovább lépnem :(

Nem tudom mit tehetnék, hiszen ha haza jövök a melóból, egyből megyek haza, és meg mondom az igazat, inni is szoktam :(


Mit tehetnék, hogy el engedjem és ne érdfekeljen már engem többet :(


24N



2019. jún. 12. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk melóból ne haza menj, hanem valakihez, akiben megbízol. Szülők, barátnők. Nem mindig vezet célra az egyedüllét.
2019. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ivás helyett vegyél bérletet mondjuk egy uszodába! Most komolyan, itt a nyár, ne hogy már tönkre menj egy olyan ember miatt, aki konkrétan le.. arja a fejedet! Ennél azért többre is tarthatod magad.
2019. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem pár éve történt hasonló! Engem meg is csalt a párom, igy duplán fájt az egész! Szóval pár hétig keseregtem és azt hittem belehalok, amikor azt láttam, hogy a szakitásunk után 1 nappal már az új nővel posztolgat ki képeket a face-ra! Megalázva éreztem magam és nagyon rossz volt látni, hogy amig én lelkileg kész vagyok, ő nagy vidáman éli a világát! Aztán szépen egyik reggel fogtam magam, felkeltem és eldöntöttem, hogy na itt ennek az állapotnak vége! Összecsomagoltam egy dobozba minden tőle kapott holmit, emléktárgyat, képet stb. Őt töröltem az ismerősök közül, mivel nem voltam rá többé kiváncsi. Eltüntettem minden nyomot, szerintem még DNS-t sem találtak volna!

Ez nyáron történt. Szépen elmentem minden létező fesztiválra és érdekes eseményre. Jól is éreztem magam, szó szerint feltöltődtem! A családom és a barátaim végig mellettem voltak és támogattak! Szóval jól telt a nyaram. Közben a volt párom ráunt az újdonsült barátnőre és rámirt. Elkezdte nyomni azt a tipikus szánom-bánom dumát. Jót nevettem rajta. Azótán eltelt jó néhány hónap, mire újra keresett hasonló céllal. Szánalmas alak..nekem már nem kellett, de jól esett, hogy sikerült talpra állnom, mig ő lecsúszott. Hová, meddig? Nem izgat.


Szóval Kérdező, most nagyon rossz, de hidd el idővel jobb lesz és rá fogsz jönni, hogy jobban is jártál. Hát kell neked egy ilyen ember?

2019. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok mint Te.

Nekem már lassan fél éve, hogy vége, de rettentően nehéz még mindig minden egyes nap egyedül. Keresem a megoldást, hogyan lehetne könnyebb, de nem tudom a reményt kiírtani magamból. Ha beszélni szeretnél róla írj privátba nyugodtan.

2019. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok.

És ahogy olvasom a válaszokat, teljesen igazatok van. Teljesen tönkre mentem miatta, vagyis ha így haladok :(


Emberek közé még nem nagyon tudok járni, vagyis úgy értem, megcsappant az önbizalmam, aztán nem érzem magam jól emberek közt...ezért ülök mindig itthon


De a szívem annyira vissza húz hozzá, pedig nem lenne szabad, kerek perec a tudtomra adta, mi a helyzet :(

Szóval valahogy picit megkéne magamat erősíten lélekben és agyban is, hogy ki tudjak mozdulni

2019. jún. 14. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!