Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 év kapcsolatot hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év kapcsolatot hogy lehet elengedni?

Figyelt kérdés
Megcsalt, meg mindig hazudozik és én se vagyok már szerelmes, de mégsem tudjuk elengedni egymást. Első kapcsolat.
2019. ápr. 29. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

pia

barátok

tanulás/munka

új kapcsolat keresése

2019. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mégis mihez ragaszkodsz?
2019. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelni kell. Ha több a rossz a kapcsolatban mint a jó, és látható,hogy hosszabb távon nem tartanak ki az érzelmek, nem érdemes továbbvinni.


A döntés nehéz, és a döntést követően egy rövidebb időszak. De az is lehet,hogy a döntés után azonnal megkönnyebbülsz ha tudod,hogy jól döntöttetek.


Jól jön ilyenkor ha beszervezed a napjaidat teljesen, magad köré gyűjtöd a barátaidat,hogy ne legyen időd se arra,hogy szomorkodj, vagy meditálj a döntésen.

Tudom, nem könnyű, de pontot kell tenni és előre kell nézni.

Gondolj bele,hogy milyen lenne egy ilyen kapcsolat gyerekkel, közös otthonnal, vagyonnal. Vélhetőleg nem tartana örökké és ezt már most tudjátok mindketten.

2019. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Első kapcsolat. Lol. Nem véletlenül szoktak ezek hamar végetérni! Még "csak" 5 évet b...sztál el az életedből! Mennyit akarsz még?
2019. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy : szia vége ! Megcsaltál és nem szeretlek .
2019. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanebben vagyok. Nem tudom elégednie. Nálunk sem megcsalas sem veszekedés semmi nem volt, csak “kihult”. Vissza akar jönni, de a buszkesegem nem engedte (mert o szakított velem) azóta mind a ketten szenvedünk, szóval nem tudom. Én úgy próbálom hogy rengeteget tanulok, főzök, elfoglalom magam. Nagyon nehéz lassan egy éve szenvedek. De majd csak jobb lesz. Fel a fejjel.
2019. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ezredik kapcsolat.Én nem tudom hogy lehet elengedni,már próbálkoztam mindennel,az idő se segít,se más ember,se új dolgok.Az emberi faj nem normális,és kész :D
2019. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell elengedni. Meg kell tanulni vele élni. Mivel elfelejteni úgysem fogod soha, mindig ott lesz, hol élesebben, hol tompábban veled. Függetlenül attól, kinek van igaza és miért lett vége. Tanulni kell belőle, gyenge pillanataidban úgyis azonnal visszamennél majd, és vissza is fogsz. De ez így van jól, majd egy nap arra ébredsz hogy már megvagy nélküle is, csak emlékként, nem élő dologként tekintesz a kapcsolatra. Ez lehet 3 hónap, de akár 3 év is, attól függ mennyire szoktátok meg egymást.
2019. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
könnyen
2020. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bizony van az az eset, amit csak az idő jótékony leereszkedő köde tud megoldani.


Az utolsó előtti kapcsolatom 7 évig tartott. Iszonyat szerettem, de nem tudtam elvenni (más kultúrából származik, nagyon bonyolult volt a helyet). Megcsalt, másfél év volt, mire fejben is kijöttem belőle (közben volt pár kalandom). Mire teljesen kikopott belőlem a siránkozás, eltelt vagy 2 év.

2020. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!