Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom anyja kidobott, merre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom anyja kidobott, merre tovább, nem ismerem még ki magam a városban, segítség?

Figyelt kérdés
Közös lakásban éltünk (mivel nemrég költöztünk pestre nem tudjuk másként fizetni az albérletet, tudom, hogy nem jó dolog, de nincs más megoldás) a mai este folyamán a sokadik vitánk annyira elharapózott, hogy édesanya kitett engem a lakásból, mondván takarodjak, neki ebből elege van. Anyagi gondok, magánéleti zűrök uralkodtak el az elmúlt pár hónapban rajtunk, a kapcsolatunk gyakorlatilag egy romhalmaz volt, semmi nem volt köztünk mióta felköltöztünk, egy kedves érintés sem. Most nincs hova mennem. Mit tehetnék?
2019. jún. 14. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Várj, most az anyjánál laktatok? Ha az anyja lakása akkor teljesen jogos, ha kitett, gusztustalan, de jogában áll.


Hát nincs más választásod, haza kell menned. Van egy jó hostel az Oktogonnál, mindig van férőhely és nem drága. Esetleg az estét ott kitudod húzni. (Vörösmarty 32)

2019. jún. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!

Igen sajnos a párom és az anyja fizeti az albérletet, nekem sajnos nem volt indulótőkém, most kezdtem el dolgozni itt. Rettentően kivagyok. Nem vagyunk már gyerekek, csak az anyagi helyzet ilyen állapotba sodort minket.

2019. jún. 14. 03:08
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez így gáz, mert ha albérletre nincs pénzed, akkor hostelre se lesz. A munkahelyed nem tud munkásszállót adni?

Mondjuk az várható volt, hogy anyóspajti nem fog sokáig úgy megtűrni, hogy egy filléred nincs, ők tartanak el, és cserébe állandóan megy az ordítozás.

2019. jún. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Fel a fejjel, lesz ez jobb is! lehet pont emiatt fog az eleted jo iranyt venni, ha egy rombolo, lehuzo kapcsolatban voltal.
2019. jún. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Szülők, rokonok, barátok?
2019. jún. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Bp melyik részén dolgozol?
2019. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm, hogy írtatok, már hazajöttem vonattal. Ennyi volt a nagy szerelem, nem is érdekelte, hogy hogy és hol telt az elmúlt 10 órám. De már végre itthon vagyok. Már csak túl kellene tennem magam az egészen, amint pittyeg a telefonom összeszorul a gyomrom hátha ő érdeklődne felőlem, de nem. Semmit nem jelentettem neki. Sajnos ilyen az amikor az ember megtapasztalja, hogy van a lentnél is lejjebb. Ennyire mélyponton még sose volt az életem.
2019. jún. 14. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Fel a fejjel, lesz jobb hamarosan! :)
2019. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj haver, nem azért de semelyik felnőtt ember sem kíváncsi arra amikor munkából haza esik és nagy k****rva anyázások meg hasonló szövegek iszonyat alpári magas hangon terjednek szét a lakásban, szerinted kinek nem robbanna fel a feje ?!

Ezt nem csak egy anya , de ha fiú testvér lett volna,úgy szájon vágott volna téged hogy a szemeid esnek ki.Tanulj meg viselkedni ,aztán lehet barát nőzni ! Nem te vagy a világ közepe !

2019. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Az egyes vagyok; örülök, hogy így- vagy úgy, de megoldódott. Sajnálom, hogy ezt át kellett élned. Nekem is volt részem hasonló szituációban, így átérzem.


Ha keres is, ne reagálj neki. Zárd le, bármennyire nehéz is, mert ezzel magadnak teszel szívességet. Kezdj új életet, új lappal. Budapest meg megvár, amíg összeszeded magad, ha mennél megint! :)

Fel a fejjel!

2019. jún. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!