Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom mert összevesztünk és azt mondtam elköltözök tőle hirtelen felindulásból. Ő pedig annyira megharagudott, hogy másnap kidobott. Próbáljak meg küzdeni vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
A veszekedésünk oka az albérlet körülménye miatt volt, kicsit elegem volt és kifakadtam,ha nem változtatunk a dolgokon a lakásban elköltözök tőle. Ő meg bekattant és kidobott, azt mondta nem fogom hülyének nézni. Nem lehet rám számítani,folyton attól retteg mikor lépek le és nem akarja ezt tovább. Úgy érzi már nem szerelmes mióta kimondtam,hogy elköltözök. Ez csütörtökön történt. Megfogja magát gondolni,vagy tényleg vége? Azt mondja ha két hét múlva rájön,hogy meghal értem vissza mennék-e? Mondtam nem,és azt mondta nem is tudok érte küzdeni. 7 évig nagyon szerelmes volt belém de én csak egy éve lettem belé,azóta járunk. 7 év után meg egyszerűen elmúlt. Velem akart megöregedni. Azt mondta,csak egy valakit szeretne akiben megbízhat és bennem nem lehet. Az előző kapcsolatomban félrementem és megtudta,azóta retteg ettől. Gyerekkorában elhagyta az anyja,csak a nagyija van neki. Lelkileg sérülhetett,és azért lehet talán ilyen labilis. Én szeretem megöregedtem volna vele,de ha elakar dobni nem hiszem,hogy könyörögnöm kellene. Viszont mindent fel kell adjak ha tényleg vége, együtt éltünk messze az otthonunktól. Ha itt felmondok,én nem jövök többé vissza. Tanácstalan vagyok. bocsi a hosszú regényért.
2018. jan. 8. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottatok. Te nem küzdesz érte, ő meg nem bízik benned. Nem is értem, mi a kérdés.
2018. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked azért kell a csàvó, hogy legyen hol, hogyan laknod.

Te tudod, mennyire tudsz megalkudni! Lakhatásèrt beàldozod magad egy nem igazán boldog párkapcsolat oltárân... Ez is megoldás. Meg van más is, csak az nem ilyen kènyelmes! Te döntésed!

2018. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogy azért kell, én vele akartam megöregedni.
2018. jan. 8. 10:08
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerelemben nincs büszkeség.

Te inkább a falat kaparod, de csakazértse mész vissza, ha rájön, hogy hülye volt.

Ez nem szerelem.

Így mi értelme lenne a dolognak?

2018. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem labilis. Gondolom megunta, hogy minden vitánál nekiálltál hisztizni és zsarolni, hogy elköltözöl. Most meg kivágott. Magad alatt vágtad a fát, a franc se akar olyannal együtt élni, aki minden vitánál nekiáll óbégatni, hogy lelép.
2018. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én sem érzem azt a fene nagy szerlmet a történetben. Mindketten a sérülésektől féltek, és ez lássuk be ahhoz vezet, hogy azonnal kiléptek a kapcsolatból. Így ez nem fog működni!


Ott nagyot hibáztatok, hogy nem beszéltétek meg hol vannak a határaitok! Pl. hogy ha gond van akkor beszéljétek meg, de ne mindenki a kilépéssel fenyegetőzzön! EGY pár vagytok EGYÜTT kell megoldani! Ha mérgesek vagytok is akkor is szeretitek a másikat és akkor sem hagyjuk el. 8 évi párkapcsolatom alatt ha ez lett volna a megoldás mindenre akkor 1 évig sem járunk!

Szóval ha "tényleg" akartok még bármit is kihozni ebből akkor kénytelemek lesztek kiteríteni a lapjaitok egymás előtt ÉS (!!!!!) megbeszélni, hogyan oldjátok meg a konfliktusaitokat. Pl. hogy az nem megoldás, hogy te elhagyod, vagy ő kidob.

Mostmár az "Én" helyett gondolkodjatok "Mi"- ben!!!

2018. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hibáztam!! De már bánom!!
2018. jan. 8. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Az a srác amolyan bujós fajta, akinek nagyon fontos, hogy szeressék és azzal , hogy a legkissebb gondnál menekűlsz , ahelyett ,hogy megoldanátok a problémát , az annyára emlékezteted. Mond el neki mennyire szeretedés eszedben sincs elhagyni , csak felhúztad magad. Éreztesd vele , hogy fontos neked. A büszkeségeddel akkor döncs ilyen kérdésben , ha megaláznak. Ilyenkor tudni kell megbocsájtani és továblépni . Szeresd, ennyire vágyik és a biztonságra.
2018. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaza van.


Egyrészt ha valami nem tetszik, simán szétteszed másnak (lsd. előző kapcsolat), nem szeretted őt, játszottál vele és elköltözéssel fenyegetőzni eléggé kétélű fegyver és - mint nálad - visszafelé sülhet el.

Hát, most tanultál belőle. Nem sajnállak, ideje lenne felnőnöd.

2018. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!