Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy hosszabb kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hosszabb kapcsolatot úgy hagynak ott, vagy úgy hagyok ott, h egy másik miatt, akkor az új az mindig jól sül el!?

Figyelt kérdés
Vagy az élet kompenzál, és mindenki vissza kapja valamilyen formában?(karma) Mi a tapasztalatotok? Kapcsolatból kapcsolatba?

2019. jún. 14. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem biztos , hogy rögtön, és nem biztos hogy abban a formában, ahogy most gondolod ,de az élet kompenzál!!
2019. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem karma kérdése, hanem a jellemé. Ha egy embernek az a problémamegoldási stratégiája, hogy máshol keresi azt, ami a kapcsolatából hiányzik (ahelyett, hogy a párjára koncentrálna és próbálná vele megoldani), akkor ezt a következő kapcsolatában is alkalmazni fogja, amint elmúlik a rózsaszín köd és kicsit ellaposodnak a dolgok (ami kikerülhetetlen néhány év után). Hasonlóan ha valaki egy gyáva, kapcsolatfüggő féreg, akkor mindig az aktuális párja mellől fogja keresni a következő szerelmet. Ezek az emberek sose lesznek igazán boldogok, valami mindig hiányozni fog az életükből, de meg is érdemlik.
2019. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem pedig semmi köze a kettönek egymáshoz!

Én nem voltam ilyen helyzetben,de pár ismerösöm már igen.

Ők egytöl egyig jó döntést hoztak,mindegyiknek évek óta tartó kapcsolata van azóta is!

Persze biztos van olyan akinek ez nem jön össze,de szerintem nem szabad általánosítani.

2019. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Akiket én ismerek, ott csak egy esetben maradtak együtt hosszú távon, mikor a lány az exéhez ment vissza. A többi esetben maximum 2 év, és szakítottak. Volt, ahol már a közös baba is megszületett, és így is.
2019. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Én csináltam ilyet, és nem bántam meg. Azóta is együtt vagyunk, családot alapítottunk, még mindig szeretem. Nem csaltam meg az exemet vele, mert amikor megláttam azonnal tudtam, hogy nekem ő lesz a nagy Ő. Hazamentem, felhívtam az exet, mondtam, hogy találkozzunk. Tudta, hogy mit akarok, mert már egyébként is fél lábbal a sírban volt a kapcsolatunk. Utána pár héttel már randiztam a férjemmel.

Nem kaptam vissza a karmától semmit sem.😄 Persze, én is megkaptam, hogy kapcsolatfüggő vagyok blablabla... De őt nem hagyhattam eltűnni, annyira leszállt a rózsaszín köd, mint még soha.

Az volt pasim meg hiába háborgott, sokszor kértem, hogy induljunk el valamerre, de ő nem volt hajlandó anyu szoknyája mellől elmenni, pedig már 32 éves volt. Én meg úgy voltam vele, hogy könyörögjön a fene.

2019. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj de miért lenne rossz dolog vagy bűn kilépni egy kapcsolatból ami már nem jó?

Teljesen mindegy, hogy van-e másik fél, nem ezért lép ki valaki a kapcsolatból, hanem mert az már alapból nem jó. Aki szereti a párját és jó a kapcsolat az nem fog kötődni egy másik félhez. Ilyenkor persze bele sem gondol az elhagyott fél, hogy mennyi hibája van abban, hogy a párja otthagyta.

Ezt az élet nem fogja kompenzálni, mert helyes döntés és egyáltalán nem bűn. Lehet, hogy az új kapcsolat nem fog működni, lehet, hogy nem a megfelelő embert találta meg. De ez még mindig ezerszer jobb döntés, mint benne maradni egy olyan kapcsolatban ami nem jó, egy olyan partnerrel akihez már nem kötődik az ember. Ennél az is jobb, ha valakinek nem működik az új kapcsolata és szingli lesz újra.

Felejtsük már el azt a baromságot, hogy főben járó bűn kilépni egy szar kapcsolatból...

2019. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

"Felejtsük már el azt a baromságot, hogy főben járó bűn kilépni egy szar kapcsolatból"

Ezt senki nem mondta. Az a bűn, amikor valaki a szar kapcsolatát nem bírja otthagyni, mert fél egyedül lenni, így a párja mellett keresi magának a következőt és addig nem lép ki a rosszból, amíg nincs egy biztos másik. Közben pedig hetekig, hónapokig csalja a párját és hazudik neki. Jellemtelen, gyáva, kapcsolatfüggő patkányok csinálják ezt, értékes emberek nem. Tényleg nem érzed a különbséget?

2019. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem így van. Az emberek többsége irreális mennyiségű új esélyt ad a párjának és a kapcsolatnak, a végletekig reménykedik abban, hogy majd egyszer csak működni fog és a párja rájön, hogy gond van a viselkedésével. Sokszor csak akkor jön rá valaki, hogy a párja nem jó ember és nem fog változni, amikor megismer valakit aki nagyságrendekkel jobb. Néha kellenek ezek a dolgok ahhoz, hogy az ember felismerje, hogy a párja és a kapcsolatuk szart sem ér.
2019. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy jobb az új. Sőt. Emiatt van annyi visszakuncsorgás néhány hét/hónap után az exhez.
2019. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki meglép egy kapcsolatból, az a kapcsolat rossz. Az éremnek mindig két oldala van. Nem biztos, hogy az a nagyobb bűnös, aki megteszi. Lehet, hogy az új sem lesz jó, de ott legalább benne van a pakliban. A biztos rossznál az is jobb.
2019. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!