Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a másik jobban akarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másik jobban akarja a kapcsolatot, mint te?

Figyelt kérdés

Megijedsz és kiszállsz?


Mit csinálsz?


2018. nov. 13. 05:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így kevés. Miből lehet tudni, hogy az egyik jobban akarja... Mivel próbáltad te meggyőzni, hogy adjon egy esélyt magatoknak?
2018. nov. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annak ha valaki jobban akarja ezt mint a másik, nincs jó vége általában. Én mindig így jártam a nőkkel. Jobban akartam velük lenni, megtartani a kapcsolatot kettőnk között, de végül mindegyik kilépett az életemből.


Annak ha erőltetek, nincs sok értelme.

2018. nov. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó érzés ha szeretnek. Ez pedig erősítette lassan bennem is az érzéseket. Idő kellett neki, de végül egy szintre értünk. Most már tudom hogy megérte várni. Jól tettem hogy anno nem szálltam ki!
2018. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális ember nem ijed meg ettől,és száll ki.Inkább örül,hogy a másik őt akarja.
2018. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban az egyik jobban akár!
2018. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!