Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem magam túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl a szakításon, hogy ne omoljak a kezeibe, ha esetleg mégis folytatni szeretné?

Figyelt kérdés
Párommal szakítottunk, én fülig szerelmes vagyok belé, mindent megtennék érte, de sajnos eltávolodott tőlem, látszott rajta, hogy igyekezett távol tartani magát tőlem, nem volt intimitás, de még csak hozzám sem ért egy ideje, a tekintetéből is látszott, hogy nincs már rám szüksége, a szexet sem kívánta. A nehéz élethelyzetekben mégis mellettem állt, segített, támogatott, de így inkább volt baráti a viszonyunk már. Sokáig gondolkoztam mit tegyek, hogy cselekedjek, hiszen jó érzés is volt, hogy szerethetem, nagyon szerelmes vagyok, de bántott, hogy ő már nem így érez irántam és nem vágyik úgy rám, mint én rá. Így hát vége lett. Azóta párszor megbeszéltük, hogy ez nagyon rossz és sajnáljuk, hogy így alakult, mindketten ludasak voltunk benne, néha úgy érzem visszajönne hozzám. Én félek tőle, hogy ugyanaz az állapot lépne fel újra, hiszen ha a szerelem kihűlt a részéről valóban, azzal nincs mit tenni. 30 éves vagyok, talán nem is egy csúnya nő, tudom, hogy lenne még lehetőségem megtalálni azt aki viszonozza az érzéseim, mégis jelenleg csak ő létezik számomra a világon.
2019. jún. 15. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottatok?

És szerintem ha nem akarsz tőle már semmit úgy dolgozd fel hogy új hobbik új pasival,ha meg csak ő kell és feltéve hogy neki nincs senkije akkor kezd vele újra az egészet ennyi.

2019. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért beszélte át ezt veled,hogy tudd nem hibáztat,tudja,hogy ő is hibás,és sajnálja hogy így alakult,DE ez van.Legalábbis nekem ez jött le abból,amit írtál.Szerintem nem akar visszamenni hozzád,csak nem akart benned rossz nyomokat hagyni a kapcsolatotokról,meg kérdőjelekt magadban.
2019. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Friss, egy hetes a dolog.

Igazad lehet kedves második. Ez egy szép gesztus volt, mert nem túl szépen váltunk el akkor.

Borzasztó ez amúgy, mikor nyilván az ember annak örülne a legjobban, ha meg sem történt volna ez az egész veszekedés, így meg hogy megtörtént reménykedem, hogy visszajönne hozzám, de közben mégsem vagyok benne biztos, hogy hosszútávon az lenne a jó számára vagy számomra. Mennyire összetett az emberi elme...

2019. jún. 15. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!