Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl vagyok egy szakításon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vagyok egy szakításon, még fáj, de már jobban van a lelkem. Viszont elég gyakran vele álmodom, hogy egymásra találunk és boldogságot érzek. Biztosan nem fogunk kibékülni, mégis miért az álom? Emlékek?

Figyelt kérdés
A helyszín eleinte a megszokott volt, mostanában viszont már idegen helyeken vagyunk. Azt jelentené hogy távolodik az emlék? Vagy titkon reménykedek? Biztosan nem lesz békülés, iszonyat sok a seb. Nagyon de nagyon sok.
2010. aug. 28. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Benned még mindig tudatalattiban foglalkoztat a kibékülés, és titkon tudod hogy még szereted és boldog lennél vele.

Álmodban azok a napi dolgok kerülnek elő amik egész nap foglalkoztatnak, az agyad dolgozik, nem alszik, úgymond szelektál az aznapi történések, gondolataid, vágyaid között.

2010. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyaanez...fiú vagy lány vagy?
2010. szept. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez.

A srác 20 éves volt, és nagyon szerettem. Megbántottam, de bármit megtennék, hogy megbocsásson nekem. Azt mondta, mikor szakítottunk, hogy nem szeret, meg azt is, hogy azért megy el, mert nem vagyok elég felnőtt. Ő is megbántott engem, de nem tudok rá haragudni, mert akárhogyan titkolom... én azthiszem szeretem Őt. Vele álmodok, és egyszer azt álmodtam, hogy valaki mással csókolózik. Nagyon fájt nekem, és nem tudtam aludni. Közölte, hogy új barátja van, és akkor nyilallt belém, hogy mennyire fáj... hogy mennyire számít nekem. De megígértem neki, hogy nem zaklatom többé. Most pedig próbálom elengedni, de titkon reménykedem, és az eszem vele foglalkozik minden nap minden pillanatában.


Miért ne lenne kibékülés? Ha mindketten őszintén bánjátok, hogy megbántottátok egymást, akkor nincs határa a megbocsájtásnak. De még akkor is ha csak te érzel úgy, hogy fájdalmat okoztál neki... akkor is jobb ha tisztázod vele, hogy mit érzel.

2010. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez a helyzet... nemrég lett vége. neki egyből másik barátnője lett... nagyon szeretem még mindig, a szakítás óta vele álmodok minden éjjel pedig napközben nem gondolok rá, de a tudatalattim az álmomban jelzi, hogy még nem vagyok túl rajta... :(
2010. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondold át mit érzel. És tényleg csak az érzéseidet nézd. Ha szereted, akkor kérdezd meg tőle, hogy Ő mit érez. Ha mindketten szeretitek egymást, akkor meg tudjátok beszélni. Akármennyi sebet ejtettetek egymáson, meg tudjátok gyógyítani egymást, ha megbocsájtotok egymásnak.
2010. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

aki ma 10:25 kor irt neki..

te hányéves vagy és mi történt? sztem ne hagyd, küzdj érte hiddel megfogja érni ne foglalkozz senki mással szerezd vissza. =)

2010. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintemis... Harcolj ne sajáltasd magad aztán jólesz ne mond h nem xd Meglátod egyszer élsz:D
2010. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10:25 vagyok. 3 évig voltunk együtt. nem kaptam indokot hogy miért lett vége, csak egy üzenetet, hogy megismerkedett valakivel... úgy érzem h inkább szenvedek miatta de ha annyira nem volt képes, hogy a szemembe mondja, akkor jobb is hogy vége lett... :S amúgy nem sajnáltatom magam, mert élem a világom, külvilág felé nem mutatom, hogy rossz, csak itthon szoktam elgondolkodni a dolgokon. majd lesz másik, olyan aki gerinces és fog tudni értékelni. :)
2010. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja amúgy 21 éves vagyok.
2010. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki most irt annak. Én irtam választ.. Ez kva ismerös ugyanigy volt minden ugyanez minden most. Csak felcserélve a szerepek én fiú vok és áhhh ez:/ Az egész életem most semmien kb.. am 19/F
2010. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!