Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hozhatnám rendbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám rendbe a kapcsolatom a volt barátnömmel?

Figyelt kérdés

Külön mentünk mert túl sok volt a féltékenység.

5hónapja vagyunk külön egymástól ebböl 5hónapot tartottuk a kapcsolatott de mindig csak össze vesztünk és én le kiabáltam.

Nem bizik bennem és azt mondta ugy sem lenne már ugyan olyan és kész .

Szóval hogy szerezhetném meg ujra a bizalmát és a szivét ??

Ha egyszer nem hajlandó se beszélni se semmilyen szinten szóba álni velem !

Megirta hogy ne keresem ne hivjam és ne érdeklödjek utána !

Most mit tegyek ? Hogyan csináljam???

Egyébként azt mondta hogy azért szeretett belém mert normálisnak tüntem és foglalkoztam vele sokat!


2019. jún. 16. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap alatt csak rontani sikerült. Mindig összevesztek és lekiabálod. Tényleg ideje ezt lezárni végleg. Semmivel se lenne jobb eztán. Inkább járj ki meccsre szurkolni, ha ennyire szeretsz kiabálni.
2019. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyszer sem hiányoztam neki .

Nem voltam a szemébe senki amióta elhagyott. Ezzel egy olyat váltott ki belölem hogy ugy érzem elvette a férfiaságom! Mintha más lányokhoz nem tudnék közeledni azóta. Hagyon nyerhetném vissza férfiaságom és hogyan érezhetném magam ujra boldognak nélküle ???

2019. jún. 16. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért privátban írsz, miért nem ide?

5 hónapos terhesen hagyott el. Szerinted azért, hogy kitoljon veled, vagy azért, mert egyedül akart gyereket nevelni? Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy nyomós ok nélkül hagyott el?

Ettől függetlenül: az elmúlt 5 hónapban elvadítottad magadtól, már egész biztosan nem akar folytatást.

Legközelebb ha akarsz egy nőt, akkor ordítozás helyett udvarolj, suttogva.

Most már ez a szekér elment.

2019. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akkartam ! Csak lassú a telefonom és néha fagy is . Valószinű ez miatt nyomtam félre és véletlen mehetett privátba !
2019. jún. 16. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!