Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szépen lassan megy tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépen lassan megy tönkre a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel, a gazdag pasija miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt előre leszögezném : NEM vagyok rá irigy. Nem sajnálom tőle se a pasit, se a pénzt, egyedül azt, hogy tönkreteszi a barátságunkat.

4 hónapja jöttek össze, a barátnőm (18 éves amúgy) pedig egyre jobban változik meg. Idősebb a pasi, gazdag, vagyis inkább baromi gazdag, nem is magyar, szóval minden téren imponál gondolom. Kezdetben nem volt gáz, ugyanúgy lógtunk a barátnőmmel, megvoltak a közös programjaink, viszont ahogy telik az idő, ezek szinte kezdenek megszűnni. A kedvenc kajálós helyünkre, ahova hetente legalább egyszer eljártunk, már nem megyünk, azt mondta a barátnőm, az egy ócska hely, meg sem éri odamenni. (Imádta azt a helyet, ő mutatta nekem)

Pár napja, mikor nagy nehezen rászánta magát egy mozira, érte mentem kocsival. Beszáll, megszólal : hú, de fura most, tiszta gáz, hogy nincs sofőr. (A pasi csomószor azt küld érte)...

A baráti társaságunkból kb. kivált, mindig talál valami kifogást/más programot, előfordult, hogy igazából otthon ült, de azt mondta, valahova mennek..

A legjobban mégis az fáj, hogy még tavaly nyáron megbeszéltük, hogy idén lemegyünk egy hétre ketten Balatonra. Ez lett volna 2 hét múlva, pár napja felhívott, hogy ja, a csávókának közbejött valami Dubai, vagy mittudomén milyen út, hát elkíséri, Balatonra úgy is mehet bármikor"

Nem tudom, mi van...mindig téma volt köztünk, hogy nincs az a pasi, aki bármikor is közénk állhatna, erre most itt van ez.. Ő a legjobb barátnőm, és nem akarom elveszíteni, de nem tudom, mit csináljak, úgy érzem, ez a pasi teljesen átmosta az agyát, mintha más ember lenne..

Mit tegyek?

20/L


2016. júl. 25. 22:27
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Bukta. Eladta magát a luxusért.

26/F

2016. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 H_Vivien ***** válasza:
Szard le Te is a fejét, majd, ha megjött Dubaiból, ahol a gazdag fószer bedobná a közösbe és kell valaki, akinek sírhat eszébe fogsz jutni. Nyilván a gazdag pasi nem tervez vele hosszútávon, nekik nem egy 18 éves csitri kell. Nyugi, záros határidőn belül megunja a játékszert és eldobja, nah akkor meg fog találni a lányka és hidd el, jó lesz még a régi ócska hely és a sofőr nélküli kocsid. Nem kell sokáig várnod.
2016. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Csak a nők lehetnek ilyen hülyék!,bocs.Ugyanezt éltem meg,tapasztaltam meg sok évvel ezelőtt én is.Gazdag pasi sem kellett hozzá,teljes jellembeli átalakulás történt egyik barátnőmnél.Mindent feladott ami előtte a barátnőkkel közös volt,azért,hogy éjjel nappal a faszija oldalán legyen és élje annak az életét.Ha szerelni ment a kocsiját vele volt,ha sörözni ment a barátaival vele volt,ha wc-re ment vele ment,ugyanazt a bunkó,pofátlan stílust vette fel amilyen a srác volt.Hosszú távon ezt senki nem tolerálja, sok mindenkit elveszített,közöttük engem is.De azt hiszem azóta ezt a fene nagy szerelmét is xd.
2016. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is így jártam mint te :) Fog még ő koppanni.
2016. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Most legalább láttad milyen a barátnőd valódi természete.Egy kis luxus és már nem önmaga.Találsz másik barátnőt.A másik az ha jó barátnő volna akkor neked is adna a jóból.Mi a haverokkal még a sörön is megosztoztunk ha kellett.Gondoltunk mindig a másikra.Szal kukába a csajjal.
2016. júl. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5, hát mondjuk ezt nem várom tőle, nekem nem kell semmi abból, amit ő kap.
2016. júl. 26. 07:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Amikor már nem lesz ez a férfi, akkor pedig azt veszi észre, hogy senkije sincs. A barátságot ápolni kell, akkor is, ha párja van az embernek. De ehhez is intelligencia kell.
2016. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem a pasi hibája, hogy a barátnődnek a fejébe szállt a pénz.
2016. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én srác koromban pont ilyen voltam... Lett nőm, bevoltam kattanva, mindenki mást leszartam, csak a nőmmel voltam. Aztán a ri-b-anc lépett én meg koppantam..szerencsémre nem fordult el utánna töllem mindenki.

Semmit sem tudsz tenni...barátnőd is most rávan kattanva a pasira...vagy a della vagy simán a csávó jön be neki. Ha tényleg nagyon jó barátod akkor próbálj türni..aztán majd lesz valami. Sajna sokszor megtud hülyülni az ember egy kapcsolattól :D

2016. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Neked is fontosabb lenne a szerelmed,mint egy barátság.Ha voltál már szerelmes,akkor megérted,hogy ez ezzel jár,anyagi helyzettől függetlenül.Ha esetleg a férje lesz a pasi,akkor mégis megérte neki,mert nem a baátnőjével fog együtt élni.Majd ha lesz egy pasid,akivel csak egymásra vágytok,akkor megérted.

A másik dolog,nagyon álszentnek tatom a válaszokat és téged is.Ha neked volna lehetőséged választani egy Balaton vagy egy külföld között,akkor hová mennél inkább? Nem-e a pasiddal mennél külföldre? Ugyan...

2016. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!