Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatom romokban. A barátnőmmel több mint 1 éve együtt vagyunk. Úgy érzem nem tudja elfogadni aki vagyok. Hiába segítek neki mindenben és vagyok ott mellette, ezt nem érzem viszonozva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múltkor nálunk aludtak a barátnői. Segítettem nekik mindenben. Összeveszett velem, mert rászóltam h senki nem jött segíteni mosogatni és puffogott egyet a barátnőjével. Nos?Ezután összevesztünk. Ő fent maradt piálni a vendégeivel, nem jött le hozzám a szobába, csak este, amikor nem akartam vele beszélgetni megütött.Szakítottam vele, erre törölte az összes képet rólunk és a kapcsolatunkat is facebookról. Másnap megbeszéltük. 6 héten át szenvedtem, mire 1 képet visszatöltött...de sokat facebookozik és azt is csak vita árán.Most az mondja h szeret, de sokszor csúnyán beszél velem. Szexuálisan úgy érzem nem kíván. Mindig csak akkor lehet ha ő éppen úgy gondolja. Most kondizni akar elvinni, gondolom nincs megelégedve a külsővel. Szerinte ott is mindenem oké, de nem ezt tapasztalom. + közösen ismerkedni másokkal, stb. Közben a szüleim is hátba szúrtak. 16 éves korom óta én támogattam őket és nem fordítva, most pedig ennek az ellenkezőjét vágták a képembe. Nem tudok haladni a dolgaimmal. Mit tegyek? :(

2016. febr. 8. 15:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha meglátom, hogy facebookozik nagyon rossz érzés. Mindenkivel kedvesen beszél, ha viszont velem szemben sokszor ideges. Együtt élünk. Főzni együtt főzünk, és minden mást is együtt csinálunk. Engedem a barátnőivel bulizni, mindenhova... Sajnos nincs senki akihez fordulhatnék.
2016. febr. 8. 15:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ha vele maradsz.
2016. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts. Mielőbb. Mert ha nem, nagyon sokat fogsz még szenvedni mellette amíg m eg nem unja és ő dob el. Még akkor is ha ez most csúnyán hangzik. Én sosem ütném meg a páromat. Azt mondja hogy szeret. Persze mert kényelmes élete van melletted, együtt éltek, te megadsz neki mindent, ő pedig úgy éli a kis életét ahogy akarja mert azt hiszi a végtelenségik ott leszel neki és ha szüksége van rád majd előkap. Én a helyedben menekülnék egy ilyen kapcsolatból.

21L

2016. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megváltoztak a kapcsolatban az erőviszonyok. Most ő a főnök, te pedig pitizel, és örülsz ha talán kapsz néha egy szexet. Néha még akár egy-két pofonra is számíthatsz. Két dolgot tehetsz, megembereled magad, és visszaszólsz neki, ha ő is csúnyán beszél veled, ha pedig megpróbál megütni, told el magadtól, vagy határozottan fogd le, hogy hagyja abba. Vagy kukázod szépen.
2016. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!