Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sosem tudom elfelejteni, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem tudom elfelejteni, igaz?

Figyelt kérdés

Nyolc hónap után tavaly júliusban szakított velem. Tudom, nem tűnik sok időnek, de benne éreztem azt, hogy az igazit találtam meg. Volt már ennél hosszabb kapcsolatom is: 1,5 és 2,5 év, de sosem voltam ilyen szerelmes mint belé voltam.

Voltak gondok a kapcsolatunkban, akkor még nem tudtam a bipoláris depressziómról, csak folyton megbántottam, kiosztottam pedig nem akartam, hiszen semmi rosszat nem tett. Elvittem apumékhoz, meséltünk nekik hogy keressük az albérletet, terveztük a nyaralásunk. Két nap múlva szakított velem, mondván nem illünk össze, nem egy körből jövünk, már nem érzi amit kéne.

Belegebedtem a szakításba, teljesen tönkrementem. Amikor megláttam az egyetemen az első napon, összetörtem, újra lezuhantam és ez nem múlik, akárhányszor meghallom a nevét görcsbe rándul a gyomrom és elkap a sírás.

És itt tartok, van egy normális barátom aki mindennél jobban szeret, mégsem tudom visszaadni neki. Szeretem őt... De a múltat keresem benne, azt, akit annyira szerettem. Csodálkozom hogy nem szakított még velem.

Mit tehetnék hogy könnyebb legyen.? Úgy érzem soha többet nem fogok tudni mást őszintén szeretni és nem leszek alkalmas kapcsolatra, hiszen őt keresem. Kérlek, segítsetek! :(


Egy elkeseredett összetört lelkű 22 éves nő.



2019. jún. 17. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
De ! Majd ha jön a mégnagyobb Ő! A mostani nem az
2019. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gerike1998 válasza:
100%

Hali! Na hát ez igazán nehéz helyzet. Sőt, kimondottan az egyik legnehezebb. Igazából ezen az idő segít, de tényleg más nem nagyon tud. Most a szervezeted is úgy reagál. Elhiszem, hogy úgy érezted, hogy ő volt az igazi, egy páran vagyunk így, ebben az egészben nem is kételkedem. Elhiszem, hogy sokat jelentett neked, hogy jó volt vele és jól érezted magad mellette.

A szakítás nehéz és a rossz közérzete sokáig eltarthat. Hiába mondom, hogy szórakozz, mert ugye mindenki azt mondanám, hogy menj el bulizni, add ki magadból stb. Tudom, hogy nincs kedved, egyáltalán, és ezt sokan nem értik meg. Ilyen igen is van. Van, hogy valami annyira fáj, hogy semmi sem vidít fel. Most a te helyzetedben ez egy nehéz szakítás volt.

Igazából ezen tényleg csak az idő tud segíteni, hiszen te magad is meg fogod unni az állandó rossz közérzetet a szomorúságot és csakis olyankor fogsz tudni igazán túllépni rajta.

Ebben innen szerintem senki se fog tudni nagyon segíteni, ha vannak dolgok amiket szeretsz csinálni (hisz nem ismerelek) akkor esetleg azzal próbálkozz meg.


Mondanám, hogy ruccanj ki, haverokkal - de ezt csakis te tudod, hogy mikor és hogy lesz kedved, szóval ebbe nem avatkoznék bele semmiképpen.


Mondjuk nem tudom, hogy hirtelen jött-e ez a változás nála, vagy már észrevehető volt-e, ezt annyira nem látom át, hogy mi áll a dolgok hátterében.


Esetleg ha beszélgetni szeretnél vagy alami, akkor bátran írj - mondjuk a beszélgetés az talán, ami segíthet egy kicsit a lelked fájdalmának az enyhülésében - da ami főként fog az TE vagy, te fogsz tudni magadnak segíteni.


Amit meg kell értenünk, az az, hogy ez nem megy se gyorsan se könnyen.


U.I. Akiket az Isten is egymásnak teremtett, azok együtt is lesznek!


...bármi megtörténhet...

2019. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gerike1998 válasza:
Ameddig érzel valamit iránta, ameddig rossz érzés, hogy nem melletted van, addig még nem léptél túl rajta.
2019. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ,úgy nem, hogy folyton őrajta töprengsz; és azon siránkozol, hogy nem tudod őt elengedni. Idővel majd elhalványul ( A kérdés kifejtését még nem olvastam végig; ez a tetejére válaszol.) Szóval ne búslakodj, és amikor/ha ő beúszik a gondolataid közé; akkor gondolj gyorsan-hirtelen valami másra. Pl a palacsintára. Azt mindenki szereti. Lényeg, hogy tereld el a gondolataidat; vagy pl képzelj magad elé egy hatalmas nagy úszomedencét; vagy egy tengerpartot pálmafákkal, bármi, amit szeretsz.
2019. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezelni kéne ezt a depressziót és nem csak gyógyszerrel, hanem terápiával is. Ilyen felállásban nem csodálkozom, hogy így érzel. Amúgy a pszichológia két évnél húzza meg a határt az efféle gászperiódusok normalitását illetően. Ettől függetlenül azért kezdj magaddal valamit. Mert ez az űr, ami benned tátong nem fog magától befoltozódni.
2019. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!