Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek sosem lesz vége? Már 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek sosem lesz vége? Már 6 éve nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Volt 22 évesen egy barátom. Csupán fél évig voltunk együtt, de az az időszak máig kísért, emlékszem és szinte újra át tudom élni az akkori dolgokat. Persze, mielőtt valaki azt mondaná, hogy nem próbáltam lezárni, elfelejteni közlöm, hogy nem így van. A szakítást követően töröltem az ismerőseim közül, megkereséseire nem reagáltam. A szakítást én kezdeményeztem, volt egy dolog amiben nem akart őszinte lenni, ezt megelégeltem.

A szakítás után kb. fél évig úgy tűnt, sikerült lezárni, szépen kezdtem élni az életemet, szórakoztam, ismerkedtem más férfiakkal. Ezután jöttek a rendszeres, intenzív álmok vele, amiket nem tudtam hova tenni. Mintha éjjelente megint együtt lettünk volna, beszélgettünk, megbeszéltünk mindent.

Aztán fokozatosan, később több kapcsolat után rá kellett jönnöm, hogy senkivel sem érzem azt, amit vele éreztem. Őt teljes egészében képes voltam elfogadni, imádtam mindenét, szó szerint fájdalmat éreztem, amikor el kellett válnunk akár csak egy napra. Mikor együtt voltunk, azt éreztem, hogy bármire képes vagyok, nagyon boldog voltam.


Azóta azonban a fájdalom hol hosszabb, hol rövidebb időközönként előjön. Ilyenkor azon tűnődöm, hogy ennek vége lesz valaha? 6 év nem kevés idő, szerintem ez már nem normális.


Köszönöm annak, aki elolvasta.


2019. jún. 4. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
jaj ilyen nekem is volt! ugyan ezek a dolgok játszodtak le. még most sem hagyna hidegen ha meglátnám, de azóta megtaláltam az igazit, és őt szeretem most már, keress Te is tovább
2019. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írhatnék erről oldalakat. De nem normális dolog azt tény.
2019. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Keresd meg... Amúgy ha igazán szeretted volna, akkor nem szakítasz vele.
2019. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel igencsak meghatározó volt az életednek ez a férfi, és boldog voltál mellette, érthető. Azonban csalódtál benne, mert nem akart őszinte lenni. Ez pedig rendesen össze tudja törni az embert, pláne, ha a szerelme nem őszinte.


Én is így jártam, csak nekem durvább eset jutott, nem egy dologban nem volt őszinte, hanem kb. semmiben. Én viszont mindent megtettem volna érte, annyira szerettem. Mivel igencsak fontos volt számomra, emiatt időnként eszembe jutott minden emlék, ahol épp boldogok voltunk, minden beszélgetés, amit imádtam, stb. Volt, hogy vele is álmodtam. De az, hogy nem volt őszinte, bennem akkora sebet és haragot gerjesztett, hogy emiatt tovább tudtam lépni.


Adj magadnak még időt, mert csak az segít.

2019. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán normális. Ami jön, fogadni kell, ami távozik, engedni.

Másrészről vajon mennyire lehettél őszinte érzelmeket tekintve az utána következő férfiakkal? Pótlékok lehettek? Na ugye.

Szerintem a kötődésnek is van egészségtelen fajtája. Én utánanéznék szaki bevonásával, mert ez nem tűnik egészségesnek. 31F

2019. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, szerintem nekem is vagy harag kellene, vagy hogy kiderülne akármi, pl, hogy ő nem is szeretett, kihasznált csak.


Utolsónak: mihelyt ismét előjött a hiánya, szakítottam az illetőkkel, senki sem hitegettem. A szakember jó ötlet, gondolkodtam már én is rajta.

2019. jún. 4. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:

En szakitottam, 4evig nem tudtam elfelejteni mire ujra visszatalaltunk egymashoz, az egesz haveri kor ugy gondolta h ez a sors es boldogan elunk mig meg nem halunk. 2ev mulva hazassag, gyerekek, ujabb 2 ev valas, mert megcsalt.

Millio dologban kulonboztunk de nagyon szerettem es miutan megcsalt, mar nem maradt semmi kozos bennunk. En ugy erzem nekem ennyi mindenen kellett keresztulmenni vele h vegre le tudjam tenni a pontot, mindenki mas meg azt mondta h abban a 4evben nem ra kellett volna varni hanem tovabblepni. Es jott is volna olyan akivel nem ide lyukadunk de nem engedtem be. Szoval nem, nem normalis, de a sziv furan mukodik, plane huszonevesen. Ami egyszer elromlott sosem lesz mar ugyanolyan jo, ha ezt tudom es elhiszem, ujra sem kezdtem volna vele. Barmilyen modon probalj tovabblepni.

2019. jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!