Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan személy az êletetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy az êletetekben-akár a mostani párod, akár korábbi-akiről rudod, hogy sosem fogod tudni elfelejteni? Mindig nagy hatással lesz rád érzelmileg? Ez jó dolog?

Figyelt kérdés
L
2018. nov. 8. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Igen, a férjem.

De ha együtt vagyunk, h tudnám alapból elfelejteni?

2018. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatom,16 éves koromtól tartott 19 éves koromig és életem legszebb 3 éve volt nagyon magy lelki társa voltunk egymásnak és mindennél többet jelentett nekem az egész,soha nem leszek szerintem annyira szerelmes már és nem is akarok.

22f

2018. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, az első nagy szerelmem. 15 éves koromtól 19 éves koromig tartott... Érzelmileg nincsen nagy hatással rám, mert már sok sok éve nem találkoztunk, nem tudom eldönteni hogy ez jó dolog e, vagy egy örök béklyó számomra, de ez van.
2018. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyik kapcsolatomat se felejtettem el, azt se amelyiket szívem szerint törölném.


Nem értem másoknak milyen memóriája van, én az összes "csak randimra" is emlékszem. Pedig volt egy pár...


Akit nagyon szerettem azt meg nyilván egyáltalán nem felejtem el.


Szerintem jó dolog, hogy egy kisállatnál fejlettebb a memóriám.

2018. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van, a Szerelmem meghalt, sosem fogom elfelejteni, ő szetetett ő volt az egyetlen aki feltételek nélkül szeretett.

Nem akarok kapcsolatot soha többet olyan úgyse lesz soha.

2018. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1, Igen, van ilyen személy, nem is egy. Nem voltam velük párkapcsolatban, csak ismeretség volt köztünk; 2, Igen;

3, Nem jó dolog, mert egy álomvilágot képez csak.

2018. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!