Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Öt év után vége lett a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt év után vége lett a kapcsolatnak. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottunk a párommal, öt évig voltunk együtt. Ez volt eddig a leghosszabb és legkomolyabb kapcsolatom, most iszonyú hiány van bennem. Mit lehet ilynekor tenni? Egyáltalán hogyan kell elkezdni feldolgozni, ha ennyi idő után valaki egyszerűen eltűnik az életedből? Tudom tele a net cikkekkel ebben a témában, de a személyes tapasztalatok általában többet segítenek. 26/L
2019. jún. 20. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

El kell fogadni hogy nincs többé nehéz időszak de túl lehet élni.

Csak előre nézz ne hátra. Ettől is csak erősebb leszel.

2019. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. így lett nekem is vége az 5 éves párkapcsolatomnak. 24 éves voltam. Évekig szar volt,és rosszul esett h lett rögtön baratnője. Közben eltelt 12 év. Kb 3 éve talizni akart.de már akkor anyuka voltam de amúgy is full közömbös lett,még csak nem is látom helyesnek. Azóta családom van férjem és örülök hogy vége lett. Nyugodj meg,el fog múlni nem is fogod érteni hogy miért voltál úgy oda...
2019. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden elmúlik idővel.

Csak az eleje nehéz.


Amikor velem szakítottak én abból meritettem erőt, hogy kellek majd másnak,aki értékeli, hogy milyen vagyok. De nem ugrottam bele rögtön egy kapcsolatba.

szintén 5 év után.

2019. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy érzed beleőrülsz a hiányába akkor én javasolnék pár napig (de tényleg csak pár napig) enyhe, vény nélkül kapható, gyógynövényes nyugtatót. Aztán úgyis az idő az ami segít feldolgozni, ahogy telik mindig könnyebb lesz.
2019. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is mostanában szakított a párom 4 év után. Ha van kedved egy hasonló szituációban lévő embertársaddal beszélgetni róla, szólj. Lehet segít valamit.
2019. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!