Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Keres majd, vagy már felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keres majd, vagy már felejtsem el? Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz , nagyon.

23 évesek vagyunk mindketten, én a lány vagyok. jelenleg 4 hónapja vagyunk együtt, de azelőtt is együtt voltunk 9 hónapot és "kavartunk" is nagyon sokat. Általános iskola óta ismerem. Nem volt zökkenőmentes a kapcsolatunk soha. Csomó vita volt, és sajnos egyéb is. Hosszú lesz, de kezdem azzal, hogy kb. egy hónapja autót cseréltünk, mert ez a kesőbbiekben kulcsfontosságú lehet.. Szóval elcseréltük, nála van az enyém, és nálam az övé. Múlthéten már végig éreztem valamit a viselkedésében. Eddig mindig hívogatott engem hogy mikor jövök oda a munkahelyére (olyat dolgozik, ahol ez megengedett), volt hogy már 11kor hívott hogy nem-e tudok egykor lelépni, mindig marasztalt amikor este 8 kor menni akartam, de múlthéten valahogy már mindegy volt.. Feleslegesnek éreztem magam ha odamentem és mondta is hogy amikor dolgozik, akkor akkor jövök amikor kedvem tartja. Én hülye ... amikor ennyire akarta hogy jöjjek, akkor nekem ez már sok volt, valahogy beleépült a mindennapjaimba és kb. olyan volt mint egy nyűg, de ebből ő biztosan semmit nem vett észre, ez tuti. Múlt héten meg mikor éreztem ezt a viselkedésén hogy már mindegy neki hogy ott vagyok-e vagy sem, akkor meg valami bekapcsolt bennem , és mikor ültem mellette a kocsiban és éreztem hogy most valahogy minden olyan más akkor majdnem elbőgtem magam. Azelőtt meg kb. vártam azt hogy legyen egy olyan nap amikor csak egyedül vagyok. Na most itt van nekem a fene nagy egyedüllét, amit annyira akartam. Előző pénteken kedves és normális volt. Fel is hívott hogy ugye tudom-e hogy mennyire szeret, és kedves volt velem végig, viberen is, és személyesen is. Most hétfőt együtt akarta velem tölteni mert akkor szabadnapos. De akkor mondta azt is, személyesen, hogy amikor dolgozik, akkor kedvem szerint jövök oda, tehát neki már mindegy.. Aztán este elváltunk én hazamentem, még kicsit beszéltünk viberen és kedves volt. Szombat reggel írtam neki, tőszavakban válaszolt amire én mérges lettem, mert úgy éreztem hogy nem kapok elég figyelmet tőle és olyat írtam neki hogy olyan vagy mint exem és nekem nem kell pasi. Erre nem válaszolt de látta. Pár óra múlva akarok írni, hát látom hogy csak egy pipa van, szóval nem kapta meg az üzenetet. Ráírtam ismerőseimre, ők megkapták, szóval letörölte a vibert, mint veszekedésekkor szokta. Szuper... Fel akartam hívni a számomat is letiltotta. Bevallom nagyon elöntötte az agyamat a trágya és fenyegetőztem hogy az autómat adja vissza, mert tudom hogy én egyedül semmit sem érek ebből a szempontból. Teljesen begőzöltem és odavezettem a munkahelyére, várni kellett egy órát mire megjelent ott (futár szóval érthető). Mondtam neki hogyha én nem kellek akkor az autókat is cseréljük vissza. Úgy tett mint aki süket. Mondtam neki hogy apám majd idejön és jól megveri ezért, erre elkezdett vigyorogni, beült a kocsiMba és elhúzott, címre. Odahívtam apámat.... Normálisan elkezdtek beszélgetni, és arra jutottunk hogy kibékülünk, így nem kell visszaadnia kocsit, aztán mondta hogy neki dolgoznia kell, elég kedves volt, és mi elmentünk. Azóta semmi. Egyszer még úton megpróbáltam csengetni, de a számom tiltva volt. Azóta nem próbáltam. Ő sem keres. A hetfőből sem lett semmi, pedig azt még ő mondta hogy akarja. A vibert sem tette vissza. Viszont facen kapcsolatban vagyunk, és azt nem szedte le, és ismerősök is maradtunk.. furcsa. Azóta nem nagyon találom a helyemet, most is bent ülök az üres munkahelyen tengek lengek, rossz a kedvem, az előbb elpityeredtem, hazamenni a szüleim közé meg elég unalmas lesz. Mostmár olyan jó lenne hogyha ugyanúgy mondaná hogy jöjjek minél hamarabb, de semmi nincs, még csak egy jel se.. Raktam ki snapchatre sztorit ( nem szoktam ilyet, ez az első) hogy talán majd látja, de azt sem látta. Én meg már nem akarom keresni, mert nagyon rossz lenne az önbizalmamnak, viszont így szenvedek. Mit tudnék csinálni? Szerintetek ebből mi jön le hogy már nem akar tőlem semmit? A mi kapcsolatunk nem olyan mint egy sima tiniszerelem vagy sima felnőtt ismerkedés, ennél jóval összetettebb és mélyebb, volt már hogy sokáig nem kerestük egymást. Hozzáteszem hogy a kocsimnak idén szept. lejár a műszakija, és ő árulja az övét, + most vasárnap lehetséges hogy későn vettem észre 1 trafit amikor dolgozni mentemszóval ezek miatt is tuti fogunk találkozni... de addig is mit tehetnék? :/ Most van kedd, de azóta sem keresett.



2019. jún. 25. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Éretlen vagy,nőj fel.

Most igen,aztán nem,most terhes a jelenléte,aztán nem.Észreveszi azt az ember,nehogy azt hidd nem érezte.


Még most is Te várod el,hogy keressen.Kiraktál sztorit is.Huhu,nem nézte meg.Talán a sok hülyeséged után nem elvárni kéne,hanem neked közeledni.Bár elég gyerekes vagy még ahogy teszed is,szóval kár volna.Minden ugyan így fog menni ahogy eddig is.

2019. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő sem jobb ebből a szempontból. Igen, bocs hogy nekem normális férfi kell és nem egy olyan aki egyszer ragaszkodik mint valami pióca, rá kicsivel meg már mindegy neki. Nem vagyok gyerekes, hanem normális nő vagyok, normális igényekkel. És nem ez volt a kérdés. Minek közeledjek, ha úgy is mindenhol tiltva vagyok?:D
2019. jún. 25. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:"Én hülye ... amikor ennyire akarta hogy jöjjek, akkor nekem ez már sok volt, valahogy beleépült a mindennapjaimba és kb. olyan volt mint egy nyűg, de ebből ő biztosan semmit nem vett észre, ez tuti"

De ha visszaolvasnád a saját írásod az is hasznos lehet.

Neki meg egy normális nő kell.

2019. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel kérdést hogy a te kötekedésedet, és felesleges véleménnyilvánításodat olvassam (amire megjegyzem a kutya sem kíváncsi🐶), hanem segítséget kértem hogy mit tehetnék. “Ő meg normális nőt keres...” És én vagyok itt a gyerekes.. Meg se nézem ha látom hogy te írsz mert valami rossz sovi lehetsz.


TOVÁBBRA IS VÁROM A NORMÁLIS VÁLASZOKAT.

2019. jún. 25. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Azt hittem véleményt kértél,bocsi,hogy máshogy látom az alapján amit leírtál!Szégyenlem magam,hogy nem támogatlak.Varom én is a sok jelentkezőt,akik segìtenek neked.
2019. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyivel vagy különb,normálisabb,nem kötekedőbb,mint én,vagy jobb,és normálisabb,mint a barátod ?"Igen, bocs hogy nekem normális férfi kell és nem egy olyan aki egyszer ragaszkodik mint valami pióca, rá kicsivel meg már mindegy neki"


Ennyit arról mennyire kell felnőnöd.Ha nem pióca kell,akkor keress mást.

2019. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisszivem, te minden vagy, csak normális nem. Nem is értem a párodat hogy eddig hogy tudta elviselni ezt az irritaló ostobácska természeted.. szerintem örül hogy végre nélküled lehet, én 2 napig sem tudnálak elviselni..
2019. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma felkerestem mert nem bírtam tovább és úgy néz ki minden megy tovább ahogy eddig. (nem NEKED írtam, csak annak aki megnézi a kérdést hogy már lezárt téma.)
2019. jún. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!