Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem, majd megbeszéltü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem, majd megbeszéltük a dolgot. Azóta nem keres. Keressem? Felejtsem el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval egy lánnyal nagyon egy hullámhosszra kerültünk az utóbbi időben. Láttam, hogy egyszerűen minden stimmel velünk, gyönyörű, tehát másoknak is bejön, de amikor megmondtam, hogy én többet szeretnék, akkor azt mondta, hogy ő nem tudna többet érezni, maradjunk barátok. Kérdezte ezután, hogy ugye nem leszek fura, fogunk még beszélni meg minden és én mondtam, hogy igen, szeretném még vele tartani a kapcsolatot. Ez történt 3 napja, azóta nem beszéltünk. Mit tegyek? Keressem én? Hagyjam inkább az egészet? Fontos lány nagyon én meg megzavarodtam teljesen.

2015. júl. 17. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá vagy hívd fel, kérdezd meg hogy van, stb. A hangjából le lehet venni, hogy szívesen veszi-e a dolgot. Túl gyakran ne keresd, hagyj neki időt, hogy megeméssze az érzelmeidet.
2015. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy szívesen venné, de nem tudom, hogy ő hogyan tekint rám. Nem akarok olyanná válni, aki fut valaki olyan után, aki sz*rba se nézi. De akkor lehetséges, hogy kezdeményezek én kicsit.

Köszi a választ, ment a zöld kéz. Szívesen várok még tapasztalatokat/véleményeket. :)

2015. júl. 17. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a ferfinek tobbszor illene keresni a not, mint forditva. Vagyis nyugodtan hivd/irj ra. Hiszen o is mondta, hogy nem akarja hogy fura legyel. Vagyis nem akarja, hogy most eltunj orokre, mert o kikosarazott.


Vedd lazara a figurat. Fogadd el, hgoy neki te most csak "legyunk baratok"-nak kellesz es jatszd el a "barat" szerepet legjobb tudasod szerint es ki tudja, lehet hogy meg erzelmeket is kezd majd irantad taplalni. De ha nem, akkor igy jart. O vesztesege.


Tovabbra is jarj nyitott szemmel. Ha talalsz mas lanyt aki tettszik es kesz egy kapcsolatra veled, ne hagyd ki azert, mert most ennek a lanynak a "baratja" vagy.

2015. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Meggyőztél. :D
2015. júl. 17. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Van olyan barátom, akivel hónapszám nem beszélek...

Keresd, de azért legyen egy ritkítása a dolognak, hogy lássa: felfogtad a felállást.

2015. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!