Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan érzitek magatokat azon a környéken járva, ahová az exetek elköltözött tőletek?

Figyelt kérdés

Én rosszul. Budapesten élek, az exemmel együtt éltünk a hatodik kerületben. Ő elköltözött tőlem a 13. kerületbe. Csak az utcát tudom, hol lakik a mostani párjával.

Ma éppen azon a környéken jártam, de a gyomrom is kavargott, nehogy összefussak vele.

Aztán 10 perc múlva azért jobban lettem.


Éppen egy éve szakítottunk, öt éves kapcsolat után.


A legnagyobb bajom, hogy szívesen vásárolnék most egy lakást, és éppen az ő környékükön vannak a legjobb ajánlatok. :(


2019. jún. 25. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vásárolj. Most akik vidéki városban laknak, a városból is elköltözzenek? Kibírod vele egy kerületben :) Aztán meg lehet, ők is elköltöznek onnan.
2019. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hétköznap minden nap elmegyek az exem lakása előtt.:D

Volt,hogy hajnalban mentem haza és láttam,hogy taxiba száll egy lány tőle,stb.

Ez van,el kell fogadni.

2019. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor ugy bevillan hogy mas lany alszik màr a "helyemen", mas iszik a "bögrémböl" es millio ilyen aprosàg pl a betüs hütömàgnesekkel a szorakozàs, es hogy ez öt mennyire nem erdekli.

Nekem az is fura lenne, ha az exem papucsaban lenne az uj pàrom. Altalaban a ffiak önàllobbak igy forditva hogy nalam hol ez hol az aludna/lakna, ilyen nincs.

2019. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Szoval ha elmegyek mellette ma is eszembe jut akàr az is hogy az ablakban erkelyen logtunk a haverokkal is. Es màr jogom sincs oda menni ahol éltem tulajdonkeppen.

2019. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen vásárolnál lakást...megtaláltad az aranytojást tojó tyúkot vagy apuka multimilliomos?
2019. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Es màr jogom sincs oda menni ahol éltem tulajdonkeppen.


Amúgy sincs semmilyen jogod felé akkor sem, ha ég most is vele járnál. Nem családtag vagy.

2019. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves #5-ös:


Csodálkoztam volna, ha nem kapok egy ilyen keserves, magyar hosszászólást.

Igen, megtehetem, hogy lakást vásároljak, aranytojást tojó tyúk és apuka segítsége nélkül. Olyan hivatásom van, amihez hozzátartoznak olyan napi szintű döntések, amely miatt akár 10 év múlva is bebörtönözhetnek, ha valakire ráesne egy tégla.

Keress te is ilyen munkahelyet, persze előtte ülj annyit az egyetemen, mint én tettem, és legyél te is felelős döntéshozó - persze úgysem fogod megtenni. :)

2019. nov. 2. 19:17
 8/11 anonim ***** válasza:
6.együtt éltünk. Eleve kulcsom volt. Most az a màsiké. A jog szàll viragrol viràgra.
2019. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jesszus, soha nem adnék nőnek kulcsot a lakásomhoz. Mekkora húgyagyú balek volt a pasas.
2019. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyàdnak sincs akkor?
2019. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!