Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik olyan, hogy szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy szeret, de nem velem képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés

Ezt mondta nekem, és nem tudom elképzelni, hogy ilyen egyáltalán létezik. Minden rendben van köztünk, soha rossz szavunk nincs egymáshoz, fel se emeljük a hangunkat. Mondta, hogy szeret velem lenni, sok közös van bennünk, de nem velem képzeli el az életét. Szakítani nem akar, mert fél az egyedülléttől, és tudja, hogy még egy olyat nem talál mint én, aki ennyit törődik vele.

Másnap mintha mi se történt volna jött hozzám, hogy velem akar lenni, meg oldjuk meg ezt, meg hogy az összes hosszú kapcsolata közül engem szeret a legjobban.

Nem értem ezt. Valahol úgy érzem ezek után szakítani akarok, valahol pedig nem tudnám elviselni ami ezután jön. 2 és fél éve vagyunk együtt, én vagyok a lány.



2019. jún. 26. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy film címével: Nem kellesz eléggé. 31F
2019. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kedvel, illetve emberileg szeret, viszont nem szerelmes
2019. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha tényleg szeretne akkor veled lenne. Ez egy lerázós szöveg. Talált egy jobbat. Velem rendszeresen megesik. Mindig valami kamu szöveggel ráznak le a csajok, ahelyett, hogy elmondaná, hogy bocs nem vagy jó pasi vagy stb...
2019. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy attól, hogy nem veszekedtek, még lehet a kapcsolat mūkōdésképtelen...

Ellenkezō esetben vannak, akik veszekednek, mégis szeretik egymást, vonzódnak egymáshoz.

Tehát ez nem érv...

Meg sok másból is áll a kapcsolat, nem csak csendes béketūrésbōl. Kiábrándulhatok valakibōl, ha unalmasnak tartom, nem vonzódom hozzá, nem elég romantikus nekem, nem jó a szex, stb stb

2019. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel hasonló volt a helyzet.

Ő akart velem összejönni, ő udvarolt, teljesen összehangolódtunk, majd közölte, hogy ő nem szerelmes belém, de szeret, ne szakítsunk.

Volt neki egy nagy szerelme, én csak pótléknak kellettem, ez már közben kiderült, mert dumálgatott-levelezett a csajjal.

Nekünk is kb. 2 és fél után lett vége, de akkor is úgy, hogy én kezdeményeztem a szakítást.

Nekünk is hasonló volt az ízlésünk, humorunk, érdeklődési körünk.


Nem volt a barátodnak egy nagy szerelme, egy ideálja?

2019. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul:kényelmes neki, megszokott, de ha találna egy jobbat, dobbantana, mert csak az egyedülléttől való félelem akadályozza.

Ja, és persze kihasznál, tudja, hogy más nem törődne vele ennyit.

Arról nem mondott semmit, hogy te milyen vagy?

Mert itt csak azt olvastuk, h ő ő ő, akivel te törődsz.

A helyedben előbb dobbantanék, mint ő, ès nem pocsékolnám az időm rá.Keress olyat, aki szeret!

2019. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Azt hittem te vagy a férfi először ahogy olvastam... De mondjuk lényegtelen a kérdés kapcsán hogy ki.

Szerintem először is tudnod kell hogy neked megfelel e a bizonytalanság. Ha nem akkor egyszerűen lépned kell, és olyat keresni aki hosszútávon gondolkozik veled. Bár gondolom zavar a dolog mert különben nem írsz ki kérdést...

Én férfi vagyok de én tuti nem tudnék így élni senkivel hogy azt mondja nem velem képzeli el az életét a távolabbi jövőben.

Hát ez egy akkora pofon hogy ezt én bizti nem tűrném. Minden nap, minden percben ez kattogna a fejemben. Nem is normális ez, szerintem addig vagy jó neki míg jobbat nem talál...

2019. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha ezek után hiányozni fogok neki az csak azért lesz, mert nem akar egyedül lenni?
2019. jún. 26. 17:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyet még nem mondott barátom,ha mondta volna én tuti szakítok! Akivel együtt vagy azzal elvileg tervezed a jövődet is,vele akarsz családot stb.

Ez magyarul azt jelenti amit mondott,hogy nem vagy elég jó neki,nem akar veled sem összeházasodni,sem gyerek.Addig jó vagy amíg nem talál olyat akivel ezt el tudja képzelni.

Egyik barátnőm mesélte aki nagyon szerelmes volt a pasijába,hogy ezt mondta neki a pasi,hogy szereti,de biztos,hogy nem a csaj lesz gyereki anyja,meg biztos nem fogja őt elvenni. Közben meg bnőm ingyen lakást adott neki,etette,imádta,meg amúgy a pasi is azért látszott,hogy szereti. Szóval amikor ezt elmesélte mondtam basszus azonnal dobd!!!persze ő nem adta ki az útját csak sokkal később talált másikat pasi és így let vége..

2019. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fogsz neki hiányozni,még lehet sírni is fog,mert szeret vagy kedvel. Minden elvállás nehéz és fájdalmas,de minél előbb meg kell lépni,mert ezek szerint ti nem egymásnak valók vagytok,ezt már ő is látja,ha ilyet kijelntett neked,hogy nem veled képzeli a jövőt! El kell engedni akármennyire is fáj.
2019. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!