Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyan pasival, aki munkanélküliként képzeli el a jövőjét?

Figyelt kérdés

Viszont egy magyar átlagfizetést úgyis meg fog "keresni" kint Nyugaton, hogy nem dolgozik, mert ott az alap támogatás egy embernek 800-900 Euro. Ennyit itthon fáradtságos munkával lehet keresni, az albérlet meg már nem olcsóbb. Kint egy 200 ezres kisvárosban annyi egy albérlet mint Budapesten, annyi ember nekem meg bőven elég. Nem lennénk vidékiek meg falusiak, csak nem laknánk világvárosban, de azt túléljük.

Lenne olyan magyar lány, aki így csatlakozni akarna az életemhez és kijönne velem? Inkább választom a kényelmes életet és a szabadságot a rabszolga munka/alacsony bér kombináció helyett. Sokkal több időm lesz a párkapcsolatomra is.


2018. aug. 29. 13:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Én nem.


Menjél, meglátjuk hol adnak neked ennyi pénzt.

2018. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak is voltak ilyen álmai, most anyánk nyakán él 30+, nem dolgozik, nem is akar. Barátnője volt jó ideig így is, szóval hajrá. :I
2018. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Csak ugy kulfoldon se adnak segelyt azert mert EU. Eloszor ahhoz is dolgozni kell am es eleg szigoru feltetelekhez van kotve kb minden. Igazi link ember. Ha neked ez kell..akkor majd tartsd el.
2018. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik.

Szerintem sem kell beleroppanni a munkába, nem vagyok karrierista, de az ingyenélő mentalitás nem tetszik. Nekem fontos a biztonság, mert egész gyermekkoromban bizonytalanság volt, néha azt sem tudtuk, hogy hol alhatunk aznap, vagy miből veszünk enni. Segélyekre hagyatkozni meg egyáltalán nem biztosíték. Főleg ha a sok ingyenélő miatt bedől a rendszer, mint Kanadában pár éve.

2018. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, minden vágyam valami link fax mellett tengeni-lengeni segélyből és elunni az életem.

Indulj, máris, vidd tovább nemzetünk jó hírét... Pf.

2018. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
az amit leírtál maximum az álmaidban kivitelezhető. kb semmire nem lesz elég pénzed max kajálni valami ratyi kaját
2018. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nyugaton...

Azon belül hol?

800 euro itt is pichafüst, ennyiből két ember éhen hal, jobb esetben megfagy. Az gyorsabb.


Akkor már az is reálisabb, hogy pár èvig küzdök Nyugaton, gennyesre keresem magam egy munkásszállón nyomorogva. Aztán fogom a kis vagyonkámat, és nyugdíjba megyek 30 évesen Keleten, és megélek a kamatokból egy lakóhajón.

2018. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
:D :DDD Atya ég, ez a kérdés :D
2018. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Egy ilyen lusta parazita még haverként sem kéne, nemhogy összejöjjek vele. Azért sok sikert, hogy találj egy olyan országot, ahol anélkül jogosult leszel bármilyen segélyre, hogy valaha egy percet is dolgoztál volna az adott országban, szerencsére a legtöbb helyen nem így működik, pont az ilyen élősködők miatt, mint te.
2018. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Fejenként kapnánk 800 Eurot, nem 2 embernek kellene megélnie belőle. És vannak ilyen országok, mert több ilyet is ismerek akik így élnek. A legdurvább helyre is max 1 év munkaviszony kell és utána életed végéig kapod az alaptámogatást :)

De mi a baj ezzel? Arany életünk lehetne, teljesen szabadok lennénk. Vennénk egy lakókocsit és májustól-szeptemberig az olasz tengerparton sütkéreznénk. Az év többi részében meg túráznánk, nevetgélnénk egy kávézóban, sokat szeretkeznénk és nem kellene melóznunk egyáltalán, egészen szabadon élnénk

2018. aug. 29. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!