Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti miért szakítottatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért szakítottatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Főként a kicsit érettebb/tapasztaltabb korosztályt kérdezném akik voltak komoly kapcsolatban, miért lett vége? Ki mondta ki és azóta találtatok új szerelmet? Hogy lettetek túl? Illetve hol ismerkedtetek meg?

Kort is irjatok légyszi.


2019. jún. 28. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikációs problémák miatt. Én kezdettől fogva le akartam vele feküdni nőként, ő meg pasiként nem akart nyomulni, pedig ő is akarta. Én visszautasítva éreztem magam, és fél év után eldöntöttem, hogy akkor már nem is akarok tőle semmit. Könnyen túl is tettem magam rajta, ő viszont nem, és állandóan keresett, de nem volt már mire építeni.


Utána lett több alkalmi kapcsolatom, eléggé csalódott voltam, amiért az első komoly nem sült el túl jól. De most már megint van komoly, és itt a kommunikációval meg a szexszel nincs gond. Mással van, de nem is lesz minden soha tökéletes, mert vagy mindig tanul valami újat az ember, vagy mindig lesz egy újabb oka a szakításra.

2019. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

3 hosszabb kapcsolatom volt eddig amik évekig tartottak, az ilyen 16 éveseket meg ami pár hétig vagy hónapig tartott azt szerintem felesleges ide beleszámolni.


Szóval a legutóbbi...Másik országba ment ki dolgozni/ túl jó ajánlatot kapott/, pár hónapról volt szó, majd végül 8 hónap lett, 2x voltam kint nála 1-2 napra de az nem működik kicsit messze van, majd kint is maradt, én nem mentem ki.


Így vége lett, és nem is fog többé hazajönni, ezt a kapcsolatot semmi értelme nem volt folytatni. Max karácsonykor ugrik haza.


Azóta félig megismertem valakit, de csak pár hétig tartott sajnos.

2019. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felelőtlenül szórta a pénzt
2019. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 komoly kapcsolatom volt a jelenlegi párom előtt.


Elsőnél fiatalok voltunk, más irányba fejlődtünk.

Második az a fajta, aki jólétében nem tudja mire panaszkodjon már. A híg fostengerben elvolt, de változtatni nem akart. És meg is csalt.


29n

2019. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert 6 év idill után összemelegedett egy kollégájával, aztán a végén még ő lett az "áldozat" a sztoriban.
2019. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég. Hát nektek sem volt könnyű.:(
2019. jún. 28. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!