Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti miert szakitottatok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miert szakitottatok a parotokkal?

Figyelt kérdés

Diohejban leirnatok h mi(k) volt(ak) az ok(ok)?

:)

Voltatok mar vagy ismertek olyan szitukat ahol a ket fel szerette egymast, megis vege lett egyeb okok miatt?

Megbantatok h igy alakult vagy megkonnyebbulest jelentett?

Elore is koszi, tudom fura a kerde, nem is igazan masok maganelete erdekel engem, csak probalok a valaszokbol kovetkeztetest levonni a sajat helyzetemre kivetitve.



2017. aug. 30. 10:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja es a megcsalast leszamitva:)
2017. aug. 30. 10:33
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Az én párom azért dobott mert túl szexi vagyok és állandóan magamat néztem :/ Tükröt akartam rakni a fejére hogyha ránézek akkor egy ilyen szép arc mint az enyém nézzen vissza..

szexelni is csak tükör előtt voltam hajlandó hogy közben nézhessem magam, azt mondta túlságosan odavagyok magamért és ezt már nem bírja elviselni, én meg mondtam hogy de hát ez így hármasban jó, mert a kapcsolatunkban én vagyok, én meg én, erre megpofozott és annyit mondott hogy a világ nem körülötted forog, én meg mondtam hogy MÉG nem, de majd fog.

Én nem bántam meg, azóta boldog párkapcsolatban élek magammal.

Remélem segítettem.

18f

2017. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Két eset volt, amikor elkezdtünk járni, jól megvoltunk, csak nem alakult ki igazán szerelem, szenvedély, anélkül meg számomra a testi kapcsolat lehetetlen. Szóval ezért lett vége. Ez még nagyon fiatal koromban volt.

Azóta csak egyetlen egy oka volt a szakításaimnak, a megcsalás. Bár írtad, hogy ezen kívül. De hát ha ez volt, akkor nem tudok mást írni.

2017. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem fordítottunk egymásra elég időt és megszoktuk a másik nélküli életet, így nem is volt már nehéz a szakítás, mert ugye előtte se beszéltünk sokat, nem volt egymásra időnk

sok minden nem változott...


másik párommal

meg beszéltük egymással a problémákat, de egyikünk se tett azért, hogy megszünjön a probléma (értem itt azt hogy ha zavart valaki a baráti társaságából, még kissebb távolságot se akart tartani, ugyan úgy ment tovább minden, mintha nem is mondtam semmit. később emiatt engem se érdekelt ha őt zavarta valami) (pedig úgy voltam előtte hogy ha szeretsz valakit azért bármit megtennél)


szintén egy másik személlyel más más dolgokat akartunk, nem egyezett a jövő képünk, semmibe nem értettünk egyet


ha jut majd még eszembe írok

25/f

2017. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
össze jöttem egy lánnyal, ő amiatt dobott mert nem voltam hajlandó lefeküdni vele pár hét után, lehet hülyeség volt, de nem éreztem úgy hogy itt az ideje, és szerintem igazán mély érzelmek nélkül nincs sok értelme a szexnek
2017. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat volt, havi egyszer voltunk együtt egy hétvégét.

2 év után azt mondta, hogy már csak egy jó barátként tekint rám. Persze én elküldtem a p*csába. :D

2017. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elmúlt, nem volt már úgy mond kedvem hozzá. Nem értettünk egyet a szexualitást illető kérdésekben. Mindkg nyaggatott valamivel, amit épp akart, és ha megtettem kitalált valami mást(pl. fessem be a hajam, szedjek tabit, hadd ismerje meg a szüleim[pár hónap után], aludhasson itt, aludjak én ott)

17/L

2017. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat:)) johetnek meg azert
2017. aug. 30. 16:42
 9/13 anonim ***** válasza:

- anyucikisfia volt.

- mindenki más vmnye előrébb volt, mint az enyém.

- a problémákat (szexuális is) a haverokkal beszélte meg

- önző volt az ágyban ráadásul béna is


Lényegében ennyi, összeköltözésig minden klappolt, de aztán... :(

2017. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Unalmas volt, csak nyáladzott.. Kibírhatatlan volt..megtetszett egy idősebb és szebb lány
2017. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!