Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is úgy van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is úgy van, hogy egy párkapcsolatban az egyik fél mindig jobban szereti a másikat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Milyen mértékegységben mérik a szerelmet?
2019. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Ahova a kérdést kiírtad, ott van úgy.

32/f

2019. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Én szinte csak ilyen kapcsolatokat ismerek. Valamelyik fél nem szerelmes, csak megalkuvó. Attól még működhet egy kapcsolat hosszú távon is. Ritkán adatik hogy mindkét fél annyira odalegyen egymásért.

42N

2019. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Vannak időszakok amikor igen. Volt egy hosszú kapcsolatom,amiben szinte váltakoztak az ilyen időszakok egyszer ő egyszer én.
2019. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én szinte csak ilyen kapcsolatokat ismerek. Valamelyik fél nem szerelmes, csak megalkuvó. Attól még működhet egy kapcsolat hosszú távon is. Ritkán adatik hogy mindkét fél annyira odalegyen egymásért.

42N

2019. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen is meg nem is...

Inkább úgy fogalmaznék, hogy az "összege" mindig ugyanannyi. Ha 10 egység a max, akkor akkor van egyensúlyban a dolog, ha mindketten 5-5 egységnyire szeretitek egymást, de persze ez eltolódhat pl. 6-4, vagy 7-3 arányra is, viszont az osszege mindig 10 egység

2019. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én pont így jártam.
2019. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak érdekelt, ki hogy vélekedik
2019. jún. 28. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki a maga szerelmét érzi a legerősebbnek. Innen nézve megválaszolhatatlan a kérdés.
2019. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!