Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek-e azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek-e azzal, hogy egy párkapcsolatban mindkét félnek ugyanannyira illik néha meghívnia a másikat valamire vagy megajándékoznia valamivel?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, hogy egyenlőségre kell törekedni, de azért nem strigulákat húzva, hogy na most te jössz mert az előbb én voltam :) De tudom, hogy vannak, akiknek fontosabb az ajándékozás, vannak akiknek kevésbé így ezt jó ha a pár megbeszéli egymással, mielőtt sértődés lesz és itt rinyál majd az egyik a másikról :)

23/N

2017. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jo a párkapcsolat akkor ez nem szempont. Ha valamelyik erre kezd figyelni akkor ott baj van a kapcsolattal.
2017. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Ez függ a felek anyagi helyzetétől is.

Nyilván nem hagyom, hogy a párom hó végén éhezzen azért, mert felesben akar mindent fizetni.

2017. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Párkapcsolatban szerintem nem kell a pénzből meg a meghívásokból ügyet csinálni, mikor ki hívjameg a másikat, tök mindegy, nyilván nem jó, ha csak az egyik fél, de nem kell kínosan egyenlőnek sem lennie, az a legjobb, ha nincs belőle agyalás és adok-kapok, hanem akinek eszébe jut a program mondjuk.

Ismerkedéskor viszont a pasi udvaroljon és ne sajnálja rám a pénzt, csak olyan helyre hívjon meg, amit ki is tud fizetni. Nagyon ciki, mikor ott derül ki, hogy nekem is fizetnem kéne.

2017. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyagi háttértől is függ. De nagyjából igen.
2017. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Persze nem patikamérlegre rakva kell nézni, hogy mi mire hívta meg a másikat, de legyen mindenképp egy oda-vissza dolog.
2017. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nomen est omen. Én szeretek egy lánynak udvarolni, meglepni(anyagi helyzetemhez képest) apróságokkal. Nem egy olyan párt ismerek, ahol a férfi jól szituált mérnök a lány egyetemista. Pár száz forintból is jó ajándékot adni,lány süthet egy finom süteményt, egy melegszendó egy ketchup szívvel is romantikus lehet....de meglepi ha egy közös képekből összeállított ppt egy válogatás cd. Szóval lehetősség végtelen....és azért illik viszonozni az ajándékot de nem illik elvárni.
2017. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az anyagiaknak kell a legnagyobb szerepet játszaniuk, mert az már régen rossz.
2017. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!