Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti varnatok ra a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti varnatok ra a helyemben?

Figyelt kérdés
A baratom szakitott velem 1 ev utan. Nagyon csunyan osszevesztunk, ezt inkabb nem irnam le, de ott en viselkedtem nagyon csunyan, de volt ra indokom. Azota minden nap beszelunk, találkozunk, lefekszunk egymassal. Hazudik otthon hova megy es a baratainak sem mondja el, hogy velem talalkozik. Azt mondja, hogy kiszeretett belolem es elengedte a dolgot es nem tudja garanatalni, hogy ujra egyutt leszünk. Kitartok mellette mar 3 honapja. Elvittem etterembe, ket napos nyaralasra es tovabbra sem tudja eldonteni. Szornyu ez a helyzet,nemtudom mit csinaljak. Irtam neki rengeteg levelet, kezzel is, hogy mennyire szeretem. Nem szerelmes belem, de mindenaron a baratom akar maradni. honapok ota ez megy es fogalmam sincs mit csinaljak.Nehez ugy csinalni, mintha minden nagyon oke lenne. Megy mindig a joreggelt, joejszakat, aludj jot, szep almokat. Nemtudom akar e valamit vagy csak talonban tarthat. Azt is mondta, hogy nem akar most kapcsolatot mert nem akar senkire figyelni.
2019. jún. 29. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Várna a halál. Tömd meg annyiszor, ami betakarja amit rá költöttél, aztán vagy tedd ki vagy figyelj a havi mérlegre, aztán meglátod kibírja-e a "barátság".

32/f

2019. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Uristem nincs onbecsulesed h igy lementel kutyaba? Garantalom h mas noket kur melletted es kenyelmes neki h ott a fix aki meg teper is. Labtorlo vagy eppen ha nem tunt volna fel. Csinalna ezt a halal. Iszonyat h itt milyen nok vannak, semmi tartas, semmi onbecsules, h varjatok h tiszteljenek ha magatokat alacsonyitjatok igy le?
2019. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ej.Hát miért hagyod magad?Megmondta,hogy nem szeret,többször is.Csak addig dugogat,amíg nem talál mást.Mit gondolsz,hogy amíg gondolkodik újra beléd szeret?Nem fog.

Azért kedveskedik,mert ha flegma lenne,és lexarom viselkedést,tanusítana,akkor nem tudna ágyba vinni.

2019. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de csak kihasznál téged testileg, anyagilag és lelkileg is.

Hagyd.

Szerintem annál megalázóbb nincs, hogy a barátai előtt is letagad illetve nyaraltatja magát a pénzeden.

2019. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar hogy csúnyán viselkedtél, visszaszóltál neki, vagy belenéztél az előzményeibe? Elsóztad az ebédet? Vagy kiabáltál, megmondtad neki hogy .f,kjfhmmhfd... vagy mi lehetett?
2019. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!