Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet elfelejteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit akit szeretek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Idővel..
2019. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

Keresel egy mélyebb motivációt a saját életedben, ami előremozdíthat.


Más megoldást nem látok, a társaság keresése talán kapcsolatfüggőségre utalhat, bár kinek mi.


Javaslom, koncentrálj magadra, ha nem másra építesz, azt nem vehetik el tőled.

2019. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Teljesen osszetortem 😥😥😥😥
2019. júl. 1. 19:30
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Hát úgy semmi képen , hogy ha itt sírdogálunk veled..
2019. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A ragaszkodás mindig belső eredetű. Ismerd fel, hogy valójában nem hozzá ragaszkodsz, hanem ahhoz az érzéshez, amit kivált(ott) belőled.
2019. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejteni nyilván nem fogod.

Két fontos dolgot tarts szem előtt, mindegy miért ért véget:

1. Biztos voltak hibák, intő jelek, amit vagy te, vagy ő nem vett észre. Ismerd fel, mik voltak ezek és tanulj belőle, hogy ne ismétlődjön meg.

2. Adj időt magadnak, hogy feldolgozd a szakítást, de ne hagyd el magad. Ha ez a vonat biztosan elment, akkor készülj fel a következőre és próbálj nyitott lenni. Ha sokáig a múltba merengsz, bezárkózol, abból sok jó nem történik. Sport, munka, némi szórakozás, tedd teljessé a napokat.

2019. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt erőltetni nem lehet. A komoly párkapcsolataimmal való szakításaim után napokig, hetekig fájt a gyomrom, ha eszembe jutottak. Minden velük kapcsolatba hozható tárgyról, helyről, szavakról rájuk asszociáltam. Aztán szép lassan, valakinek napok, valakinek hetek, esetleg hónapok után eltompul ez a kínzó érzés, és nosztalgiává szelídül.


Az első időszakban, amikor még friss a seb, nekem semmi nem segít, hiába megyek társaságba, hiába beszélgetek ismerősökkel, hiába sportolok, hobbizok, dolgozom, minden gondolatom a maró hiányérzet.


Ki lehet elemezni higgadtan, miért jobb ez így, miért nem működött volna hosszú távon, és mennyi vita vagy konfliktus volt, ami előre vetítette a bajt, talán ez kicsit segít az agynak vigasztalódni, de a szív ezeket az érveket nem hallja meg.


42F

2019. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igazából ha belegondolok, soha nem tett meg ertem semmit. Pl eltort a labam az ismerkedés elején reggel munkaba menet, kertem, hogy jojjon el ertem, elolvasta amiket irtam, majd amikor hazakecmeregtem akkor hivott ra másfél orajara, hogy ő mar dolgozik.....

A korhazba felhivtam megkertem, hogy masnao reggel vigyen vissza a korhazig legyenszives, erre a valasza az volt hivjak taxit...


Megigerte, hogy segit es elvisz a masik munkahelyemre, kocsival es megvar, mert ugyebar fekudtem majd utana kaptam bokarögzítőt de nem vitt el.

2019. júl. 2. 08:38
 10/20 A kérdező kommentje:

Megigerte, hogy megoldja a ceges vacsora utan eljon ertem, nem jött el..


Volt, hogy munka után lekestem a buszt, masfel órát kellett a fagyban kint állnom, nem jött el értem.


Megigert nekem dolgokat pl. elvisz moziba, de miutan hazahozott es butan beszélt es csók nelkul tavoztam, utana kerdeztem masnap mit nezzunk, megkaptam tole, hogy most meg akarnal menni moziba mi? O ugy gondolja ha ő hiv moziba akkor azt nezzuk amit ő akar, es Azok utan, hogy igy köszöntel el tőlem... Hat ne akarj moziba menni. Ő amugyis elutazik

2019. júl. 2. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!