Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy fiút fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy fiút fiúval lehet elfelejteni? Szeretek egy srácot több éve, de ő nem viszonozza. Ismerkedjek akkor mással? Így eltudnám felejteni? 21/L

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

a-a

és a fiúval se szembe fer, hogy csak azért kell hogy egy másikat elfelejts

2018. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de szerintem úgy lehet és érdemes ezt kezelni legjobban, hogy beszélsz vele. Még akkor is ha már ez megtörtént korábban. Előtte eldöntöd magadban, vagyis úgy indulsz neki, ha most olyan lesz a válasza, akkor lezárod ezt a dolgot végleg. Hidd el meg is könnyebbülsz, még ha negatív is lesz a válasza! Sajnos másik esetben ott lesz mindig valahogy a képben...
2018. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és ezt tapasztalatból írom. :)
2018. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, igaz. Nem biztos hogy szerelmes leszel a másikba de ez is elképzelhető.

Kutyaharapást szőrivel.

2018. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz. Ez csak kapcsolatfüggőség!


Le kell zárni a múltat és elengedni a volt pasit. Ez komoly lelki munka, meg kell gyászolni a múltat és pontot kell tenni a végére. Sokan lusták erre és azt hiszik, amit te is.


Ja és h..lye is vagy, mert még mindig olyat "szeretsz", aki sz..rik a fejedre. El kéne engednek azt, akit te nem érdekelsz végre, és nem görcsösen ragaszkodni a nagy semmihez!

2018. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem igaz semelyik nem esetében, sőt szemétség a másik féllel szemben.

Keress valamilyen hobbit inkább. A pasival meg amennyire csak lehet minimalizáld a kapcsolatot

2018. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz. Tapasztalatból mondom.

Anno megcsalt a párom ,akivel éveket húztam le. Rengeteget szenvedtem s megbocsájtottam neki, de újra megtette. Ne tudd meg mekkora fájdalomban volt részem mígnem egy buli során egy sráccal összemelegedtem. Csók, csókolozás szex nem volt csak orál szex. (egyébként a buliba is bánatomban s végelkeseredésembe mentem el,ami jól sült el) . S attól a pillanattól fogva felnyílt a szemem ,hogy hoppá nem csak ő létezik számomra s kajak elfelejtettem. Bár ezzel a hapsival többé nem történt máig sem semmi de felnyílt a szemem. Hidd el Isten nem bottal ver. Ha valaki megbántott egyszer fordul a kocka s te is boldog leszel :)

2018. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem , nem igaz.


Azt akit igazán szeretel sosem fogod elfelejteni max csak ideiglenesen.

2018. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

@5


És leírod mi a módja ennek? Mert ezt nagyon könnyű így leírni, de megvalósítani kevésbé. :) Főleg ha az ember nem tudja minimalizálni vele sehogy a találkozásokat. (pl. munkahely, környéken lakik, legjobb barát nővére stb. )

2018. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval kíváncsian elolvasnám mi is a módja ennek a bizonyos gyásznak. :)
2018. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!