Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az elmúlt 5 évemet ő töltötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt 5 évemet ő töltötte ki ő volt életem első nagy szerelme egyben számomra az igazi . Vagyis csak azt hittem. Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
5 éve ismertem meg az exem...ő volt életem nagy szerelme együtt is éltünk számomra mindenben ő volt a tökéletes..tavaly szétmentünk eltelt egy év és ujra elkezdtunk ugy beszelgetni talalkozgatni hogy neki közbe már volt valaki...elköltözött tőle és velem tervezte ujra az életet felhozta a házasságot gyereket stb ujra teljesen szerelmes lettem belé ugymond erre egyik naprol a masikra szakitott velem es vissza költözött ahhoz a nőhöz akivel eddig volt...engem teljesen összetört ez az egész felkavarta az érzéseimet még mindig nagyon szeretem és ezt csinálta :( nem tudom hogy felejtsem el hogy szeressek ki belőle , állandóan az eszembe van :( úgy érzem teljesen bele fogok őrülni :( 28/N
2019. júl. 3. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Not great, not terrible!
2019. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy csak ez szamit idovel meg oldodik.

Tiltas torles minden honnan!ne keresd ne sovarogj utanna. Halgass sok zenet tanulj nyelvet csinalj hobbit magadnak probald meg lefoglalni magad . Bar az iment lett vege egy 7 eves kapcsolatomnak ugy hogy egyutt lakunk meg remelhetoleg holnap elhuz innen de ma este mar randizott:D.

Meg ertelek majd bele pusztulok hogy probal meg alazni de nem veszem fel.

Legyen benned tartas.

Es csak ezt mondogasd magadban egyszer voltam bohoc tobbet nem leszek.

2019. júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!