Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlt a fizikai vonzalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlt a fizikai vonzalom, emiatt a szex sem az igazi, jobb szakítani?

Figyelt kérdés

Feldobni is próbáltuk,de nem igazán lett hatása. Persze nem csak és kizárólag ezen a téren vannak problémák,de a többi az még athidalható lenne.

Egyébként 2,5 éves kapcsolat. Szóval ilyen értelemben kérdezem,tudom,hogy egy X éves házasságot nem rúgna csak úgy fel emiatt az ember.

23/l, 25/f



2019. febr. 25. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon fiatalok vagytok ahhoz, hogy együtt punnyadjatok még akár évekig. Ebben a kapcsolatban ennyi volt. Nincs ebben semmi rendkívüli, találhattok mást, akivel nem fullad ki ennyi idő alatt.
2019. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi volt, 2,5 év alatt kifújt. Fiatalok vagytok, keresni kell olyat, akivel hosszútávon működik a dolog.
2019. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én régen azért szakítottam a belém szerelmes lánnyal, mert szexfüggő volt. Ezzel még nem is lenne probléma, de egyáltalán nem élveztem vele a szexet. Nem passzoltunk egymáshoz fizikailag sem, mert egyáltalán nem éreztem őt. Aztán már kötelezőnek is éreztem a mindennapos szexet. Egy idő múlva már ürügyeket kerestem, hogy miért nem megyek hozzá. Van ilyen is.
2019. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!