Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha erőlködnöm kell, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erőlködnöm kell, hogy szerelmet érezzek a feleségem iránt, akkor már nem is az igazi?

Figyelt kérdés

Nagyon sok energiámat lecsapolja, hogy fenn tartsam az érzéseket, szinte mantrázom magamban,hogy nekem ő az igazi, hogy szeretem.


De ebbe kezdek tönkre menni, olyan, mint egy nadrágban lenni, ami rövid is, szűk is, a stílusa, de mégis viselnem kell sőt jól éreznem benne magam.


Ugyanakkor nem tudnék szakítani, nehéz lenne mindent elölről kezdeni, már van egy felépített életünk.


De hiányzik a szerelem, nem a szex, hanem a szerelem, és ami azzal jár.


Köztünk ez már nincs meg, bár próbálkozunk visszahozni az érzést, de nagyon rossz, hogy erőlködnöm kell, hogy érezzek valamit.


Magától ez az érzés már nem jön, de nagyon nehéz így élni, mintha csak lakótársak lennénk.



2018. nov. 19. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Dobjátok fel a kapcsolatot valamivel, ez sokaknál bevált már.
2018. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikkel próbálkoztok eddig?
2018. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Akkor felvilágosítalak, hogy legalább megnyugodhass végre:

A szerelem egy idő után ELMÚLIK, és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.

2018. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

vicces ez a kioktatás, már akinél átveszi a helyét...


nem axióma ez, hogy mindenkinél így történjen.

2018. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
De akinél meg elmúlt, az meg ne erőlködjön már itt, hogy visszajöjjön, hanem fogadja el, ami történt és élvezze, hogy azzal van, akivel a legjobban szeretne lenni. Erőlködni pedig a wc-n szokás.
2018. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 5 Lehet, hogy nem érted, de éppen arról van szó, hogy erőlködni kell, hogy jól érezze magát az ember, szó nincs arról, amit írsz.

Ha így lenne, nem lenne erőlködés.

2018. nov. 19. 15:48
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

"de éppen arról van szó, hogy erőlködni kell, hogy jól érezze magát az ember,"


:D :D :D Akkora sötétség van benned, hogy az már fájdalmas.


Ha már valamit erőltetni kell egy kapcsolatban az már régen rossz.


Érdekes, én nem erőlködöm, hogy boldog legyek a párom mellett, jé.. mégis boldog vagyok, kapcsolatunk harmonikusan működik.


Ha már valami kényszer, ami jelen esetedben fenn áll, az már baj. Miért nem fogadod el, hogy már elmúlt a szerelem, de őszinte szívből szeretitek egymást és el tudjátok egymás mellett képzelni az életet? Ez neked miért nem elég?

A nagy erőlködésed lesz a kapcsolatotok veszte.


Ne a szerelmet keresd, ami már úgysem fog visszajönni, inkább tegyél meg mindent azért, hogy boldogok legyetek, szeressétek egymást és ne azt akard, ami nincs, hanem annak örülj, ami van!

2018. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De ennek oka is van, amit esetleg meg tudsz nevezni kérdező vagy csak egyszerűen múlik, ha akarod ha nem és nem tudod miért?

32/f

2018. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 7


Nem örülök a személyeskedésnek! A válaszaid nagy része nem más, mint fölényes nagyképűsködés, hogy bezzeg a te kapcsolatod, a te érzéseid...


Már megbocsáss, de kit érdekel?


És igen, arról van szó, hogy ez már nem megy.


És nem vagyok benne biztos, hogy mindenképp erőlködni kell. Ez végül is nem szarás, és nem a wc-n vagyunk.

2018. nov. 19. 16:03
 10/12 anonim ***** válasza:

"És igen, arról van szó, hogy ez már nem megy."

"És nem vagyok benne biztos, hogy mindenképp erőlködni kell. "


Akkor te valójában nem a szerelmet keresed, hanem a boldog kapcsolatot, ami neked nincs meg, mert hagytátok, hogy a kapcsolatotok tönkre menjen.


Mi volt a kiváltó ok, amikortól fogva minden megváltozott?

Mit tettetek meg az évek során a kapcsolatért? Mi az, amit hiányolsz belőle?

2018. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!