Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Átver, újabb esélyt adok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átver, újabb esélyt adok és mégis ő szakít?

Figyelt kérdés

26n 30f, tudom miket hibáztam, nem ezért írta mki a kérdést, csak fáj és jólesik leírni. 2 hónapig tartott, az elejétől odavolt értem, kedves, ragaszkodó, érzelmes volt, nagyon beleszerettem én is, egy napot se akartunk külön tölteni, elejétől szuper volt minden, a szexet kivéve de a vágy ott is megvolt csak más miatt nem volt annyira jó. Ennyire senki se fejezte ki még a szeretetét felém és viszonoztam is, őszintének tűnt minden gesztusa, törődő, figyelmes és odaadó volt velem. Én hisztis érzelmes természet vagyok, ő meg sose mondta el, mi volt a baja, hiába kérdezgettem, nem tudott beszélni sose arról, mi bántja, nem mondta el, csak a pozitív érzéseit tudta kifejezni. Tapasztalatlan, 1kapcsolata volt eddig összesen, nem tudja kezelni a konlfiktusokat...

Lebukott, hogy 1hónap után bosszúból írt társkeresőn egy nőnek, mert neheztelt rám és nem merte elmondani hogy nem bírja a hisztim, mert félt, hogy otthagyom, de annyira neheztelt, hogy így vezette le. 1 hétig esdekelt, kereste a kegyeim, könyörgött h én vagyok a mindene, mindennél jobban szeret, bármit megtesz h megbocsássak... hajlottam is felé, persze bizalmatlan lettem és továbbra is voltak hisztik, tudom, nem kellett volna, nem kérek kioktatást, valóban feljogosítva éreztem magam a történtek után, de ettőlmég szerettem, hittem benne, h ő is akar engem és minden követ megmozgat h visszaszerezze a bizalmam. Tegnap meg szakított a semmiből... hogy ez nem működne köztünk amúgyse, nem tud kezelni, és hiába kértem h adjon esélyt hogy javuljon ez, azt mondta ugyanez lenne hónapok múlva... Még napokkal ezelőtt is közös jövőről beszélt hogy feleségül akar majd venni, senki iránt nem érzett még így, mindent megtenne, hogy megbocsássak...Azt mondta pár napja érezte már, h alábbhagyott az érzés, de nem akarta tudomásul venni és nem merte elmondani... Közben 2 hónapig minden egyes nap kifjeezte a szeretetét, törődő volt, odaadó, sose tűnt el, mindig kerestük egymást és én is odaadó szeretetteljes voltam vele a hisztiket leszámítva. Nem kérek sarat, tudom a saját részemet ebben, csak le akartam írni, mert nagyon fáj hogy ilyen hirtelen megfordult ez éés tökéletesen megbízhatónak tűnt, sose gondoltam volna hogy elfordul tőlem. Kiben lehet így bízni, ha aki ennyire szeret és minden napot együtt töltötök, együtt éltek, akkor se tudhatod biztosra, hogy őszinte? Semmi jelét nem adta... Őszintének érezte ma szeretetét, ennyire jól senki se bánt még velem eddig, ilyen törődéssel...

Teljesen összetörtem.



2019. júl. 3. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Legszebb" párkapcsolati kombináció - egy forrófejű egy passzív agresszívval.. Előre borítékolható, hogy ez borulni fog.

Mindkettőtöknek még fel kell nőnie - te tanulj meg indulatot kezelni, ő meg fejezze ki a bajait.

Amúgy ha az érzései ilyen hamar alábbhagynak, akkor azok komoly érzések biztosan nem voltak. Ne ülj fel a szép szavaknak.

Nem bírta elviselni a természeted, neki egy "szobanövény" fajta nő kell.

Kicsit dolgozz magadon. Idővel túlleszel rajta.

2019. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
A hisztit én sem bírnám.
2019. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy a hisztire nem kérek kommentet, tudom hogy ez volt az én részem a dologban, de ez nem indokolja hogy mindennél jobban odalegyen aztán pár napra rá itt akarjon hagyni, és azt se hogy ne ültessen le megbeszélni hogy nem bírja és változtassak.

2. válaszoló: engem is ez vigasztal hogy akkor nem is szeretett annyira. Nem fogom fel, hogy lehet hogy ilyen erősen senkinél se éreztem még hogy odavan értem és én is érte, teljesen őszintének éreztem minden megnyilvánulását, folyamatosan kimutatta, hogy szeret és ragaszkodtunk, egy estét se akart külön tölteni, még nekem kellett küldeni hogy menjen a barátokkal...

Hogy lehet így bízni bárkiben, ha hiába a közös hullámhossz, vonzalom, szerelem, odalevés, közös tervek, bármikor kiderülhet, hogy nem is úgy van? Annak se adta semmi jelét, hogy irkálna másnak, nem is nézett más nőre, sose csajozott, 1 kapcsolata volt eddig összesen, rajongott értem...

Jövő héten lesz a szülinapom, együtt ünnepeltünk volna, aztán lett volna nyaralás is... teljesen magam alatt vagyok...

2019. júl. 3. 12:39
 4/14 A kérdező kommentje:
Vicces amit írsz, pont ezt mondtam neki én is, hogy szobanövény nő kell neki, mint az exe, akivel sose beszélgettek a kapcsolatról, csak úgy voltak, nem is volt nagy szerelem, de én teljesen megmozgattam minden téren, odáig volt értem és folyamatosan éreztette... teljesen váratlanul ért, hogy itthagyott, főleg az után, hogy ő könyörgött újabb esélyért a majdnem-megcsalás után, hogy szüksége van rám, nem tud meglenni a szeretetem nélkül, én vagyok az élete... hogy lehet nem felülni a szép szavaknak? Álljak hozzá mindenhez úgy, hogy nem igaz, akkor is ha szerelmes vagyok?
2019. júl. 3. 12:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdező 1-es vagyok. Fel kell tudni ismerni az érzelmi manipulációt és a komoly, szeretetteljes kapcsolat iránti szándékot. Én is oltattam voltam ilyen helyzetben int te, csak nálunk ez 10 hónap után hullott szét, mert az exét nem tudta elengedni. Nem volt hiszti, nem volt veszekedés, ragaszkodott, de pont azért, mert olyan magányos volt. Neki NEM ÉN kellettem, hanem valaki, aki mellett nem magányos.

Itt is, NEM TE KELLESZ, hanem az a törődés amit adtál. Ezt meg kell tudni különböztetni.

2019. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de ő is rengeteg törődést adott, többet mint eddig bárki, nem is nagyon volt előttem senkije szóval kapcsolatfüggő nem lehet... honnan lehet tudni h én kellek neki? nyilván ha egymásba szeretünk, beleugrunk a kapcsolatba és sokat akarunk együtt lenni, nem lassítjuk direkt be az ismerkedést...
2019. júl. 3. 13:04
 7/14 A kérdező kommentje:
elmeséled priviben nálatok mi volt? elképzelni se tudom h még 10 hónap v 1 év után történjen ez mert még így is rettentően fáj hogy csak 2hónap:(
2019. júl. 3. 13:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan férfiak akik nagy színészek. Lehetetlen kiszűrni őket.
2019. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de ő sose csajozott, 1 kapcsolata volt összesen, alig ismerkedett, magának való volt... nem lehetett megjátszani amit nekem nyújtott 2 hónapig, láttam a szemében, mennyire szeret és mennyoit jelent neki minden együtt töltött perc, folyamatosan keresett, törődött velem, figyelmes volt (kölcsönösen)... nem lehet ezt megjátszani :( maximum azt, hogy már múlóban van és ezt eltitkolja...
2019. júl. 3. 20:54
 10/14 A kérdező kommentje:
hogy lehet így bízni ha mindegy milyen szuperül indul valakivel és egymás ba szerettek meg minden passzol, akkor hogy lehet megállni h ne higyjem el a szép dolgokat amiket mond és ne reménykedjek? hogy lehet távolságot tartani ettől? én nem akartam beleélni magam és kértem h ne tervezgessen még de olyanm jólesett hallani... idiótának érzem magam... mennyi idő után lehet komolyan venni az ilyesmit?
2019. júl. 3. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!