Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vonzódom hozzá mert túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódom hozzá mert túl kedves, aranyos. Érdemes mégis esélyt adni neki?

Figyelt kérdés
Párszor randiztam egy neten megismert férfival. Jó vele beszélgetni, külsőre is tetszik. De ahogy jobban megismertem rájöttem, hogy olyan tutyimutyi, érintést, csókot is nekem kellett kezdeményeznem. Próbáltam finoman kérdezgetni a szexuális szokásairól, és az jött le belőle hogy ő a kapcsolat elején nem szokott nyomulni, hagyja hogy a nő kezdeményezzen, és később is csak a szeretkezést szereti. Nekem ez nem jön be egyáltalán, azt szeretem ha jól elkapnak, és erőszakosan dugnak meg, esetleg kikötöznek. Nem csak ebben zavar a beállítottsága, hanem úgy az életben is. Olyan légynek sem ártana típus, nem érzem azt mellette hogy meg tudna védeni, vagy hogy saját magáért kiállna.
2017. ápr. 15. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, később úgyis kiütköznének ezek a dolgok.
2017. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ezek már túl nagy különbségek...
2017. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Legalább következetes :) Biztos találsz olyat, aki ennél agresszívabb... csak aztán ne ide gyere majd panaszkodni, amikor ez számodra nem kedves módokon nyilvánul meg.
2017. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem hagyd, hiszen ő nem tudna megvédeni a kardfogú tigristől, sem a szomszéd törzstől akik falécek közé feszített varázs ínakkal varázsolnak hegyes botokat másokba.

Válaszd a Gézát aki bár naponta más nőt dug meg, de te majd megváltoztatod, s feladja a casanova (aki nem tudom kicsoda még) életmódot, és ő meg tud védeni mert azt mutatja hogy ő egy kemény alfahím, tehát tuti az, és harangtoronnyá dug téged!

2017. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Közölted már vele a vágyaidat ?Mert alapvetően ezeket én sem kezdeményezném de szívesen megalázlak csak add írásba előtte a beleegyezésed,nem szeretnék aztán összebalhézás miatt kamu feljelentést!!
2017. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem zárd le, ne erőltesd!
2017. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Voltak már hasonló tapasztalataim, teljesen felesleges az ilyesmit erőltetni.
2017. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha már most tudod hogy nem tudná megadni amire vágysz, akkor ne erőltesd. Szépen is ellehet neki mondani, hogy ne haragudj de nem te vagy az akit keresek, de sok szerencsét kívánok a párkeresésben.

Vannak olyan nők akik szeretnek irányítani, nekik tökéletes az ilyen tutyimutyi pasi. :)

2017. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kíméld meg őt magadtól, ő is jobban jár így, hidd el. Amúgy ez a tipikus női logika, ha valaki ártatlannak tűnik, akkor máris biztosra veszitek, hogy egyben határozatlan is, pedig egy csendes ember is tud határozott lenni, és meg tudja védeni magát (és esetleg az asszonyt is). De nektek a nagyszájú, nagymenő, népszerű pasi kell, utána meg rinyáltok, hogy mindenkiben csalódtok. Mondjuk inkább ne menj bele semmibe, és nem is érdemled meg a srácot. Lény nyugodt, hogy meg fogja védelmezni azt a nőt, aki őt szereti és megbecsüli, csak az nem te leszel. Még hogy a nők nem a pinájuk után mennek, és nem a nagydumás faszikra buknak...
2017. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!