Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy hogy hónapokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy hogy hónapokkal később jöttél rá, hogy talán mégis adni kellett volna az illetőnek egy esélyt? Bánod?

Figyelt kérdés

Fura helyzetben vagyok.


Exemmel 4 évig voltunk együtt. Lezártuk, nem működik.


Ezalatt az idő alatt nem zártam el magam teljesen a külvilágtól, beszélgettem nőkkel is, de sosem csaltam meg az akkori barátnőm és nem is akartam.


Volt egy számomra gyönyörű nő az életemben, mint nő, nagyon tetszett, tudom, hogy akart tőlem komolyabbat. De én mindig visszakoztam. Egy jó ideje már nem része az életemnek egyáltalán, jobbnak láttuk így, de folymatosan hiányérzetem van.


Most úgy érzem bánom, hogy akkoriban nem próbáltam meg vele, mert okos, intelligens, kedves, csinos nőnek ismertem meg.


Ne gondoljátok, hogy most azért jut eszembe, mert nem akarok egyedül lenni, vagy "ha nincs ló, jó a szamár is". Nem erről van szó.



Voltatok már ilyen helyzetben?


2018. ápr. 25. 22:40
1 2
 1/16 iamaveryniceguy ***** válasza:
0%

"akkoriban nem próbáltam meg vele, mert okos, intelligens, kedves, csinos nőnek ismertem meg. "


Szóval te a buta, ostoba, bunkó és csúnya nőket részesíted előnyben vagy mi?

2018. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Én elég sok energiát fordítok arra, hogy ne bánjak meg dolgokat és ne eméssze meg magam olyan dolgok miatt, amiken nem tudok már változtatni. Ha pedig tudok, akkor cselekszem. Neked is ezt ajánlom. Az önmarcangolással nem mész semmire.
2018. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed meg és beszélsz vele?
2018. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
2 es válaszoló félre értetted a kérdező mondatát. Ő azt írta bánja!!, hogy akkoriban nem próbálta meg vele mert...
2018. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy ugy érezze, hogy akkor már kapna lehetőséget, amikor egyedül vagyok. Anno pedig távol tartottam magamtól.
2018. ápr. 25. 22:45
 6/16 anonim ***** válasza:
*1es válaszoló
2018. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább becsülendő, hogy amíg együtt voltál (akár csak félig-meddig) az akkori barátnőddel, nem akartál vele összejönni. És természetes, hogy most, hogy független vagy, megkeresed, hiszen annak idején ő akart tőled valamit...
2018. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

#5

Akkor ne csinálj semmit, és marcangold tovább önmagad életed végéig azzal a gondolattal, hogy "mi lett volna, ha..."...

Nem is kedveled igazán, különben nem keresnéd a kifogásokat.

2018. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem bántam meg. Minden egyes dolog okkal történt.

Volt egyetlen olyan férfi, akit elutasítottam, mert volt nekem más.Pedig rendes, normális stb volt, rosszakat nem tudtam volna mondani, rá mondhatni, hogy ha nem másért dobog a szívem, akkor érte is tudott volna, megpróbáltam volna vele. Jóval később összefutottunk, találkoztunk , szerintem ő ott akkor már csak szexre ment, amit nem kapott meg. Azóta sem keresett.

Így hát nem, én aztán senkit sem bánok akivel végül semmi nem lett. :D


Te viszont felkereshetnéd ezt a nőt, veszíteni valód nincs.

2018. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, pozitív volt, hogy nem csaltam meg vele a barátnőmet.

Más tészta, hogy kapcsolatban kijött, hogy full hülye és csak játszotta az eszét előtte.

Ennek ellenére nem bántam meg, mert kefélni jó volt,

2018. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!