Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok a barátnőtökke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátnőtökkel/barátotokkal azért mert mással aludt egy "bebaszós" buliban?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem volt részeg..

2019. júl. 11. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen!
2019. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mármint egy helyen aludtak, vagy megcsalt?

Ha egy ottalvós buliban többen egy helyen aludtak, akkor mérges lennék, de nem szakítanék. Volt rá példa, még a kapcsolatunk elején, hogy a párom elaludt egy kanapén és csak reggel került elő filctollal kifestve, én meg már mindenhol kerestem, azt hittem elveszett. Mocskos mérges voltam, de nem szakítottam.

Ellenben ha a buliban szexelt volna egy másik nővel, akkor mehetett volna filctollasan vissza a szüleihez. Szakítottam volna abban a percben.

2019. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én már csináltam ilyet fiatalabb koromban,mármint mikor középsulis voltam,osztálytárssal. 2x is! Tényleg semmi nem történt,egymáshoz sem értünk. Nem mondtam el a baártomnak,mert szerintem nehéz elhinni,hogy tényleg nem volt semmi..

sok dolgotól függ amúgy ez. pl ha vlaami gyerkkori barát vagy akármi még okés. Ha egy idegen akkor nem tudom...de tényleg a kapcsoaltotoktól függ,korotktól,körülményektől stb. Nehéz kérdés, el tudom képzelni azt is,hogy nem érdeklne a dolog. De azt is,hogy akár szakítanék pl ha tudnám hajt a csajra és nem szavahihető.

2019. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen, mert nálam a részegség és részegek közé szándékosan járás kizáró ok.
2019. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt állítja "nem volt semmi" azon kívül hogy aludtak, twerkelt és megfogta a fenekét...(meg persze átkarolta, és a twerk nem a srácnak az a "tömegnek" szólt)
2019. júl. 11. 10:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert állítása szeritnt ez neki a buli..
2019. júl. 11. 10:03
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
A twerkelés (ha tömegnek szól ha csak egy srácnak) kiveri nálam a biztosítékot. Nem érdekel ha berúg, elalszik valahol és mellette más ugyanígy, de a fenékfogdosás sem tűrhető szerintem. Én elgondolkoznék a szakításon. Szex ugyan nem volt állítólag, de a twerkeléssel és tapogatással kifelé kacsintgat, csak a szexet meglépni nem volt elég mersze. Legközelebb lehet, hogy lesz.
2019. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5, ezek után dobnám
2019. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Dobnám. Eleve, mert nem komálom a bulizós nőket, főleg nem, aki iszik és még twerkel is. 31F
2019. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki monogám alkat. Ha ezt el tudod fogadni maradj vele, ha nem, akkor keress olyat, aki ilyen téren megfelel neked. Egyébként ebből van több. :)
2019. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!