Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem érzek már semmit a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek már semmit a párom iránt. Vagyis kb testvéri szeretetet/ kötődést.4 év után úgy döntöttem, hogy szakítanom kell. kicsit “élnem” még. Biztosan meg akarja beszélni de én már nem akarok erről beszélni mert feleslegesnek érzem. Hogyan?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 07:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogyan szakítsak, hogy ne fájjon annyira neki?
2019. júl. 13. 07:25
 2/9 anonim válasza:
100%
Így ahogy itt elmondtad.
2019. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy mindenféleképp megbeszéled vele. Azért ennyi gerinced legyen, ha 4 évig együtt voltatok, neked is jól esne ha nem csak simán szakítana veled meg "eldobna" hanem normálisan, ember módjára őszintén elmondod neki.
2019. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem fogja megérteni hogy nem érzek semmit már.. el fog kezdeni magyarázkodni és kompromisszumokat kötni
2019. júl. 13. 08:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszélsz vele mégis hogy értené meg? ez a kényelmetlen dolog vele jár, ráadásul még rosszabbá teszed a magad és az ő helyzetét azzal, hogy már előre elkönyvelted hogy nem fog téged megérteni.
2019. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, legyél határozott. Ha eldöntötted, hogy szakítasz vele, tarts ki amellett. Mikor az exem jött cuccaiért, mert kiraktam miután megcsalt, hozta a virágcsokrot, bőgött úgy, hogy az egész lépcsőház zengett, vissza akarta könyörögni magát, de nem törtem meg. Volt utána lelkiismeretfurdalásom, meg féltettem, mi lesz, ha kárt okoz magában, de rájöttem, hogy nem kell. Túlélte. Azóta elvett egy másik csajt, reméljük őt nem csalta meg.


Szóval sok sikert, nem kell ettől félni, mert ez már jobb nem lesz.


29/n

2019. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint a sebtapaszt...
2019. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4 év után tiszteld meg azzal, hogy őszintén megbeszéled vele. Ha sír, akkor sír, akkor is mondd a szemébe, hogy már nem szeretnél vele lenni. Az őszinteség és a gerincesség drága kincs.
2019. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy nem szereted már. Kedveled, de ez nem elég egy párkapcsolathoz. Biztosítsd, hogy nem csaltad meg, de nem akarsz már vele lenni. 4 év után tartozol neki ennyivel. Miért akarna könyörögni, meg kompromisszumokat kötni? Csak nem akar talán olyan kapcsolatban élni, ahol nem szeretik.

Minél hamarabb beszélsz vele, annál hamarabb túlleszel rajta. Így mindketten újra tudjátok kezdeni.

2019. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!