Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni egy visszautasitast?

Figyelt kérdés

Ez nem egy egyszeru visszautasitas volt, 10 eve tetszik az a fiu aki visszautasitott engem. Nem akarok nagykepu benyomast kelteni, nem is vagyok az, de tenyleg nem ert meg visszautasitas az eletemben es nagyon pofan vagott most ez. Ha csak egy “felejtheto” fiu lenne akkor rendben, de 10 eves erzeseimet vallottambe neki, megnyiltam elotte es o elutasitott. Nem kellett volna hogy varatlanul erjen, nem is ert, de nagyon faj. Hogy lehet ezt feldolgozni?

19/L


2019. júl. 22. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A baj az, hogy 10 évig tartogattad magadban a kétes érzéseidet. beleélted magad egy illúzióba vele kapcsolatba, és most ez dőlt össze.

Gondolj arra, hogy rengeteg lehetőséged lesz, arra hogy más férfiakat megismerj, olyanokat is, akik jobban be fognak jönni, mint a mostani.

2019. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bakker én is jártam már így de nálam csak 8 évről volt szó. Hát szar volt egy ideig nagyon, aztán egyre kezdett kevésbé szar lenni és most meg már egész elviselhető. Mondjuk én nagyon-nagyon de nagyon kedveltem azt a lányt.
2019. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem fog megsajnálni, és azt mondani, hogy oké járjunk, csak mert te tíz éve epekedsz utána. Nem az ő baja, hogy nem tetszel neki :/
2019. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Sajnos ez van. De ha rájössz, hogy semmi köze az emberhez, akit "szeretsz", el tudod engedni.
2019. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a fiu csak a kulso, a belseje a fejedben letezik. Igy max vonzodsz. Ne ragaszkodj tovabb hozza.
2019. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerencsére, most már gyakorlat a szelektív hulladék gyűjtés! :)
2019. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!