Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom feldolgozni 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom feldolgozni 2 év után sem, hogy elhagyott? Ez már mindig így marad?

Figyelt kérdés
Vele csak amolyan barátság extrákkal történet volt, de én benne láttam az igazit.. szemét módon bánt már velem a végére, azóta nem is láttam. Már volt azóta 2 kapcsolatom, szerettem is őket nagyon, de valahogy mégis mindig hozzá térek vissza és még mindig bánt a dolog..L
2019. júl. 15. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak egy illúziót kergetsz, csak beleéled magad egy olyan dologba, ami a valóságban valószínűleg nem úgy lenne, vagy már nem is adna olyan izgalmat, ha újra megkapnád.
2019. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem belé vagy szerelmes, csak abba, amit elképzeltél. Jól írta az első.
2019. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kijavíthatatlan a dolog, én ezzel tisztában vagyok. Nem is várom, hogy visszajöjjön, nem fog. Lehetetlen, ezt tudom. De még így is fáj.
2019. júl. 15. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Keresd meg és állj a szeme elé, mondd el ami benned van. nálam bevált.

34/N

2019. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már új kapcsolata van egy ideje..
2019. júl. 15. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
És?
2019. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4


mond valamit !

2019. júl. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!